جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

رسانه استانی، برای مردم استان

رسانه استانی، برای مردم استانرئیس مرکز سیمای استانهای صدا و سیما در مراسم تودیع و معارفه معاون سیمای مرکز البرز با اشاره به وجود مراکز علمی – تحقیقاتی متعدد در استان گفت : صداو سیمای البرز میتواند با استفاده از ظرفیت های موجود دستاوردهای مراکز علمی و تحقیقاتی استان را معرفی کند. 
سیدعباس فاطمی در ادامه به جنگ نرم دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با تولید برنامه های متنوع فرهنگی و استفاده از نیروهای جوان و نخبه در برنامه سازی میتوانیم تهاجم فرهنگی  دشمنان را خنثی کنیم . 
در ادامه  مدیر کل صدا و سیمای استان البرز، با تأکید به منویات رهبر معظم انقلاب درخصوص نقش آفرینی رسانه ملی در تولید محتوای ارزشمند و توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ارتقاء و تعمیق برنامه ها بر پایه مؤلفه ¬های دین – اخلاق – آگاهی – سبک زندگی ایرانی اسلامی و هم چنین افزایش کیفیت برنامه ¬ها و تولید آثار کوتاه نمایشی می¬تواند در جذب مخاطب تاثیر گذار باشد و باید در دستور کار معاون سیما قرار گیرد.
علی صادق مقدسی به وجود قومیت های مختلف در استان اشاره کرد و افزود : صداوسیمای استان تلاش میکند با بهره گیری از نیروهای خلاق، تولیدات تلویزیونی متنوعی برای البرز نشینان تهیه و پخش کند  
 در پایان محمد ورزدار به عنوان معاون سیمای مرکز البرز معرفی و از خدمات محمد حیدریان در طول تصدی این معاونت قدردانی شد .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.