اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

۲۴۷ هزار عدد مواد محترقه در البرز کشف شد/دستگیری ۳۷ نفر

خبر

مهر:سردار بخشعلی کامرانی صالح در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای پیگیری مصوبات قرارگاه استانی مقابله با قاچاق مواد محترقه با اجرای عملیات اجرایی تخصصی، فرمانده نیروی انتظامی استان البرز و شهرستان های تابع به مدت ۴۸۸ ساعت در سطح استان به اجرا درآمد.


فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در اجرای این طرح تعداد ۲۴۷ هزار و پانصد عدد انواع مواد محترقه خارجی غیر مجاز و مقدار ۷ هزار و ۷۰۰ گرم مواد اولیه ساخت مواد محترقه به ارزش ۱۸۶ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح تعداد ۳۷ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.