حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

گردهمایی بزرگ ميثاق با ولايت

بسيجيان رسانه ملي در يکي از بزرگترين گردهمايي‌ها در ميدان بسيج سازمان صدا و سيما با آرمان‌هاي امام (ره) و رهبر معظم انقلاب تجديد پيمان کردند .

 بسيجيان رسانه ملي در يکي از بزرگترين گردهمايي‌ها در ميدان بسيج سازمان صدا و سيما با آرمان‌هاي امام (ره) و رهبر معظم انقلاب تجديد پيمان کردند .

 
در اين مراسم که با حضور سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين و سردار بيگدلي معاون عمليات سپاه تهران بزرگ و همراهي بسيجيان شکل گرفت ، علي‌اصغر جعفري رئيس بسيج صداوسيما با قدرداني از حضور بسيجيان در آستانه سي و ششمين سالگرد بسيج مستضعفين، بسيج را مهمترين نقطه اتکاي جهان اسلام دانست و گفت: خوشبختانه امروز بسيج به عنوان مولفه ارزشمند و تاثيرگذار نظام اسلامي در عرصه داخلي و بين‌المللي مانند خورشيد مي‌درخشد و تاثيرگذار است .
 
وي با اشاره به تاسيس بسيج قبل از آغاز جنگ و در روزهاي آغازين انقلاب نقش آن را پررنگ و خطير دانست و افزود: از نگاه امام (ره) و مقام معظم رهبري بسيج نه تنها در عمليات نظامي بلکه در فضاي راهبردي هم بايد تاثيرگذار باشد و به همين علت امروز اين وظيفه را به دوش مي‌کشد تا در فضاي فرهنگي حضور داشته باشد.
 
رئيس بسيج صداوسيما در ادامه با اشاره به 16هزار عضو و 800 حلقه صالحين که به زودي به 1000 حلقه خواهد رسيد ، حضور 4 گردان و 2 لشگر سايبري را از مهم‌ترين فعاليت‌هاي بسيج دانست و گفت: وظيفه ما بهره‌گيري از ظرفيت بزرگي است که در خدمت بسيج مستضعفين قرار دارد و آگاهي از فضاي مجازي و سايبري مهم‌ترين بخش اين ظرفيت است . به همين علت ما با بهره‌گيري از گروه‌هاي سايبري راديو و تلويزيون سعي در رساندن تفکر و نداي اسلام به جهان هستيم .
 
در ادامه سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين ضمن تشکر از حضور بسيجيان در اين گردهمايي وظيفه بسيج را در جنگ نرم ، آگاهي از شگردهاي جديد دشمن براي رسيدن به اهدافش عنوان کرد و افزود : بسيجي امروز بايد آگاه به فضاي سايبر و مجازي باشد تا در برابر تهاجم دشمن از اين طريق از انقلاب و ارزش هاي آن دفاع کند .
 
اين مراسم با اجراي مانور موتورسواران بسيج رسانه ملي به پايان رسيد .


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام مجدد به نظر میرسد که استانداری و شهرداری و... رضا فرهادی ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ ۱۱:۲۴

رضا فرهادی
با سلام مجدد
به نظر میرسد که استانداری و شهرداری و ارگانهای مرتبط هیچ اقدامی در مورد تسهیل در دسترسی مردم به ایستگاه راه آهن کرج انجام نمیدهند.
خواهشمندم با اعلام این موضوع ،جواب مسیولین را جویا شوید.
هم اکنون ریل باس کرج تهران با حداقل ضریب اشغال صندلی ها اعزام میشود.از ظرفیتهای بوجود آمده استفاده کنیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ ۱۱:۲۴