جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس

گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس 

در نشستی به میزبانی صدا و سیمای البرز  و با حضور مدیرکل صدا و سیما، سردار اسلامی ، امیر نجفی ، سردار رفیعی  و نمایندگان دستگاه های متولی  در استان ، در خصوص بزرگداشت هفته دفاع مقدس هماهنگی وهم اندیشی شد. 

همچنین معاونین حوزه های رادیو، تلویزیون ، خبر و فضای مجازی ویژه برنامه های این رسانه را در هفته دفاع مقدس اعلام  کردند.

در حوزه رادیو : ویژه برنامه سمفونی عشق که به معرفی دستاورد های دفاع مقدس می پردازد.

چهل سردار با معرفی 40 نفر از سرداران و فرماندهان استان البرز در دوران دفاع مقدس برنامه ای با عنوان اسطوره های عشق که به معرفی شهدای شاخص ، مدافعان حرم و سلامت استان می پردازد آوای حماسه ، موسیقی ها و نواهای دفاع مقدس و تولید نمایش با عنوان  به رسم رحمان مناسب ایام دفلع مقدس که روزانه از رادیو البرز پخش می شود. ویژه برنامه پلاک 40 نیز به بیان نقش استان در دوران دفاع مقدس می پردازد.

در حوزه تلویزیون: تولید  ویژه برنامه هفته دفاع مقدس با نام فانوس راه در 7 قسمت 45 دقیقه ای از 31 شهریور لغایت 6 مهرماه ساعت 21 برنامه باغ ترانه به معرفی آثار موسیقایی دفاع مقدس و خوانندگان آثار حماسی می پردازد. 

ماه نشین عنوان ویژه برنامه ای است که از رزمندگان دوران دفاع مقدس در استان دعوت می شود به همراه مستند های  گزارشی از خانواده های معزز شهدای استان با حضور روایت گر دفاع مقدس  که در ساعت 22 از سیمای البرز پخش می شود. 7 برنامه 45 دقیقه ای با عنوان افلاکیان البرز از 22 شهریور لغایت 28 شهریور ساعت 21:15 پخش از سیمای البرز. همچنین پخش  سریال مینو با رویکرد دفاع مقدس به مدت 30 شب 

فضای مجازی: معرفی عملیات های دفاع مقدس به صورت موشن گرافیک به تعداد 20 برنامه 3 دقیقه ای معرفی سرداران دفاع مقدس با عنوان 40 سردار به تعداد 40کلیپ یک دقیقه ای استوری موشن (اعلام تقویم روزانه دفاع مقدس)

استوری پوستر معرفی شهدای شاخص استان با عنوان با ستارگان

پویش تا زنده ایم رزمنده ایم و همچنین تهیه و تولید  26 برنامه یک دقیقه ای از خاطرات سردار رفیعی فرمانده لشکر 10 سید الشهداء در حوزه خبر : پوشش رویدادهای خبری هفته دفاع مقدس در سراسر استان

گزارش های تولیدی با موضوع فرماندهان دوران دفاع مقدس و گفتگوهای ویژه خبری مناسب این ایام

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.