اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

کارگاه «گرافیک و ترافیک»

خانه گرافیک البرز برگزار می کند:

به گزارش واحد خبر حوزه هنری البرز؛ مهدی حسینی سرپرست این کارگاه سه روزه ضمن اعلام این خبر گفت: علاقمندان برای حضور در این کارگاه سه روزه که از ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه 95 از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی در حوزه هنری استان البرز برگزار خواهد شد، لازم است پنج نمونه از پوسترهای خود (با موضوعات آزاد) درقطع 500 در 700 پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی و اطلاعات تماس، تا تاریخ ۱۳ اسفند‌ماه به پست الکترونیک کارگاه به نشانی  Posters.Workshop@gmail.com ارسال فرمایند.
 
وی ادامه داد: آثار برتر طراحی شده در این کارگاه، ضمن حضور در نمایشگاه، برای نیازهای بصری برگزارکننده در قالب بیلبورد، پوستر، کارت، بروشور، لباس، تمبر و… استفاده خواهد شد و حضور در کارگاه به منزله ی قبول این شرط از طرف شرکت کنندگان است.
 
لازم به ذکر است شرکت در این رویداد فرهنگی و هنری برای تمام علاقمندان آزاد است اما با توجه به محدودیت فضای کارگاه، حداکثر 15 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد. ضمناً همراه داشتن لپ‌تاپ درکارگاه الزامی است.
 
شایان ذکر است جشنواره گرافیک و ترافیک 18 اسفندماه باموضوعات نقش شهروندان در افزایش ایمنی عبور و مرور، نقش شهروندان در برقراری نظم و انضباط ترافیكی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی آغاز می شود و22اسفندماه اختتامیه آن برگزار می گردد.