حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

کارگاه «گرافیک و ترافیک»

خانه گرافیک البرز برگزار می کند:

به گزارش واحد خبر حوزه هنری البرز؛ مهدی حسینی سرپرست این کارگاه سه روزه ضمن اعلام این خبر گفت: علاقمندان برای حضور در این کارگاه سه روزه که از ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه 95 از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی در حوزه هنری استان البرز برگزار خواهد شد، لازم است پنج نمونه از پوسترهای خود (با موضوعات آزاد) درقطع 500 در 700 پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی و اطلاعات تماس، تا تاریخ ۱۳ اسفند‌ماه به پست الکترونیک کارگاه به نشانی  Posters.Workshop@gmail.com ارسال فرمایند.
 
وی ادامه داد: آثار برتر طراحی شده در این کارگاه، ضمن حضور در نمایشگاه، برای نیازهای بصری برگزارکننده در قالب بیلبورد، پوستر، کارت، بروشور، لباس، تمبر و… استفاده خواهد شد و حضور در کارگاه به منزله ی قبول این شرط از طرف شرکت کنندگان است.
 
لازم به ذکر است شرکت در این رویداد فرهنگی و هنری برای تمام علاقمندان آزاد است اما با توجه به محدودیت فضای کارگاه، حداکثر 15 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد. ضمناً همراه داشتن لپ‌تاپ درکارگاه الزامی است.
 
شایان ذکر است جشنواره گرافیک و ترافیک 18 اسفندماه باموضوعات نقش شهروندان در افزایش ایمنی عبور و مرور، نقش شهروندان در برقراری نظم و انضباط ترافیكی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی آغاز می شود و22اسفندماه اختتامیه آن برگزار می گردد.