اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

چند خبر کوتاه ورزشی

رئیس هیات آلپاین البرز روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: این اردو با هدف آمادگی و پشتوانه سازی تیم های ملی با سرمربی گری محمود غلامی آغاز می شود.
صادق کلهر افزود: هدف از این اردو تقویت تیم های پایه و تلفیقی از تجربه و نیروی جوانی در کنار هم می باشد.
وی اضافه کرد: در پایان اردو با صلاحدید فدراسیون اسکی نفرات برتر جوانان به مسابقات قهرمانی جوانان جهان که در شهریور ماه در کشور ایتالیا برگزار می شود اعزام خواهند شد.
***
پوریا اقدسی از استان البرز در مسابقات کاراته قهرمانی نوجوانان آسیا در وزن منفی 52 کیلوگرم در رپه شارژ با نتیجه 3 بر صفر حریف عربستانی خود را شکست دادو به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یافت.
***
درخشش کمانداران البرزی در مسابقات آزاد مرحله دوم رنکینگ کشوری در بجنورد ،در رشته کامپوند بانوان راحله فارسی مقام اول و در رشته ریکرو آقایان فواد آبادی مقام دوم را کسب کردند.
***
3 طلا، 2نقره و 1 برنز حاصل تلاش ووشوکاران امید البرز، در بخش نونهالان امیر عطار زاده بهادر مدال طلا را کسب کرد، در بخش نوجوانان نیز متین جاویدپور مدال طلا، امیر رضا کریمی و امیر حسین یزدانی نقره و نیما جاویدپور مدال برنز را به دست آوردند، در بخش بزرگسالان نیز محمد صالح روشان مدال طلا را کسب کرد.