اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

پنجمین دوره مسابقات کشوری اسلالوم در کرج برگزار شد

به گزارش ایرنا،در این دوره از مسابقات بیش از شصت اتومبیلران از استان های تهران، البرز، مازندران، یزد، اصفهان و خوزستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
شرکت کنندگان در پنج کلاس با یکدیگر رقابت کردند که دو کلاس هند کنترل، عادی به جانبازان و معلولان اختصاص یافت.
رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز در حاشیه این مراسم، گفت:اختصاص دو کلاس از رقابت های پنجمین دوره مسابقات چند جانبه اتومبیلرانی اسلالوم به جانبازان و معلولان نشان دهنده این است که مانند بسیاری از رشته های ورزشی هیچ منعی برای فعالیت معلولان در رشته اتومبیلرانی وجود ندارد.
اردشیر درویشی با بیان اینکه هدف نهادینه کردن ورزش در بین تمام اقشار جامعه است، تصریح کرد: ورزش اتومبیلرانی این پتانسیل را دارد که هم به صورت حرفه ای و هم به صورت آماتور در رشته های مختلف پاسخگوی نیاز علاقمندان به صورت فردی و تیمی باشد.
شرکت کنندگان در پنجمین دوره مسابقات چند جانبه اسلالوم کشوری در پنج کلاس هند کنترل توانیابان، عادی توانیابان، بانوان، کلاس آزاد با یکدیگر به رقابت که در پایان نفرات برتر هر کلاس مشخص شدند.