سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

پخش دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای البرز - show-content

 

 

پخش دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای البرز

پخش دیدار سایپا و پرسپولیس از سیمای البرزبه گزارش واحد مرکزی خبر البرز، با موافقت شوراي تامين شهر استان البرز،‌ ديدار تيم هاي فوتبال سايپا البرز و پرسپوليس در قالب هفته چهارم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال كشور در ورزشگاه انقلاب كرج برگزار خواهد شد.

بعد از گذشت سيزده دوره از رقابتهاي ليگ برتر فوتبال كشور و با رايزني و پيگيري هاي باشگاه سايپا و موافقت نهايي شوراي تامين شهر استان البرز، سرانجام سايپا موفق شد براي نخستين بار جواز ميزباني پيكارهاي استقلال و پرسپوليس را در ورزشگاه انقلاب كرج به عنوان ورزشگاه خانگي خود كسب كند.

مدير كل صدا و سيماي استان البرز اظهار داشت: حضور تيم هاي بزرگ و پرتماشاگر در كرج خواسته مردم استان البرز است و ما به عنوان بزرگترين رسانه اين استان بازتاب كننده خواسته هاي مردم اين استان هستيم.


حبيب الله مازندراني، ادامه داد: صدا و سيماي استان البرز به عنوان يار دوازدهم تيم سايپا تلاش مي كند ضمن اينكه مردم اين استان را در جريان اتفاقات ورزشي باشگاه سايپا قرار دهد و آنها را تشويق به حضور در ورزشگاه انقلاب كرج كند،‌ با پخش مستقيم ديدارهاي سايپا براي آن دسته از افرادي كه امكان حضور در ورزشگاه انقلاب كرج را ندارند امكان همراهي با تيم بومي خود را فراهم كند.


لازم به ذکر است که این دیدار از هفته چهارم، لیگ سیزدهم یکشنبه 20 مرداد ماه ساعت 20:30 در ورزشگاه انقلاب کرج انجام می‌شود.