رونق تولید ملی | شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

پاسخگویی به رسانه پاسخگویی به مردم است

به مناسبت روز خبرنگار در مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مدیران اجرایی استان
از خبرنگاران صدا و سیمای البرز قدردانی شد.
 
تکریم مدیران اجرایی استان که در سال ۹۷ نیز بیشترین تعامل با رسانه را برای پاسخگویی به مردم داشتند از ویژه های این مراسم بود.
مدیرکل صدا و سیمای استان البرز ضمن تبریک روز خبرنگار توجه به فرهنگ مردم را ضامن و عامل موفقیت در راه رونق تولید دانست و گفت آنچه که همگان میدانند درگیر بودن جمهوری اسلامی با جنگ تمام عیار اقتصادی است جنگی که با ابزار تحریم برملت ایران تحمیل شده و شکل و ابعاد گسترده تری به خود گرفته است و توجه به این مهم نباید موجب غفلت از مهم دیگری به نام جنگ فرهنگی شود.
علی صادق مقدسی با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب با عنوان شبیخون فرهنگی افزود تعداد بیشماری از شبکه های صوتی و تصویری با هدف تخریب حاکمیت نظام اسلامی در حال فعالیت هستنداما آنچه که موجب شده است با وجود این هجمه سنگین، نظام استکباری نتواند کاری از پیش ببرد پیوند عمیق مردم و ارزشهای اسلامی است و البته هستند مدیرانی که در این راستا تقویت کننده این پیوند هستند.
صادق مقدسی ، صداو سیمای استان را دیده بان متعهد فعالیتهای مسئولان استان دانست و تاکید کرد رسانه تلاش می کند خدمات مدیران استانی را به خوبی منعکس کند تا از این طریق بستر ساز امید و نشاط اجتماعی در استان شود.
مدیرکل صداو سیمای البرز پاسخگویی به صدا و سیما را پاسخگویی به مردم دانست و افزود امسال به بهانه روز خبرنگار از مدیران پاسخگو قدردانی می شود چرا که بسیاری از مطالبات مردمی به حق است و اگرنقدی می شود نقد عملکردهاست و منتج به نقد نظام نیست.
استاندار البرز نیز با تبریک روز خبرنگار و پاسداشت شهید صارمی گفت رسانه ملی علاوه بر اینکه مطالبات مردم را به گوش مسئولان می رساند با دید انصاف و منطقی اخبار خوبی از دستاوردهای دولت و نظام برای امید افزایی به جامعه منتقل می کند.
شهبازی با اشاره به همکاریهای صمیمانه و تعامل مثبت بین رسانه استان و مسئولان استانی دربخشهای مختلف افزود قدردانی از مدیران پاسخگو توسط صداو سیمای البرز کاری بدیع و نو در استان است که در استانهای دیگر نمونه آن را ندیدم .
وی در ادامه گفت طی نامه ای از تمامی مدیران کل و مسئولان استان نیز خواسته شد تا از اصحاب شریف و فرهیخته رسانه های استان به نحو شایسته قدردانی شود.
در پایان با اهدا تندیس و لوح تقدیر از مدیران پاسخگو و خبرنگاران صداو سیمای البرز قدردانی شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.