حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز البرز در اربعین حسینی

محبان سید و سالار شهیدان امام حسین ( علیه السلام ) در اربعین حسینی می توانند بیننده و شنونده برنامه های ویژه ی این روز از صدا و سیمای البرز باشند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز ویژه برنامه رادیویی با عنوان " کاروان عشق " از ساعت 9 الی 11 در روز اربعین پخش خواهد شد.

ساختار این برنامه کلامی پیامی روایی است که با بهره گیری و آشنایی با شاعران آیینی استان و ارتباط با اماکن مقدسه و پوشش راهپیمایی روز اربعین حسینی همراه با بحث کارشناسی ائمه جمعه و پوشش گزارشگران شهرستان ها و پخش نغمه ها و مرثیه خوانی مداحان بومی استان در ایجاد فضای معنوی اربعین حسینی مردم را همراهی خواهد کرد.

علاقمندان می توانند روی موج اف ام ردیف 4/94 مگاهرتز شنونده برنامه های رادیو البرز باشند .

سیمای البرز نیزاز ساعت 9 صبح با استقرار چندین گروه در امام زاده محمد (ع ) به صورت زنده و مستقیم عزاداری مردم مومن و خداجوی استان را به تصویر خواهند کشید .

همچنین ویژهبرنامه های با عنوان اربعین در ساعات 15/18 و 45/20 در روز اربعین از سیمای البرز پخش خواهند شد.

مستندی با عنوان " چهاردهمین نفر " تولید سیمای البرز که سفر مسافرین کربلا را که در عرقه کشی مراسم اربعین سال گذشته امامزاده محمد (ع) نامشان انتخاب  شده را به تصویر می کشد .این مستند از سیمای البرز ساعت 20 روز اربعین به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه خانواده هم که هر روز از ساعت 17 الی 18 از سیما البرز پخش میشود در این روز با رویکرد اربعین حسینی به این برنامه حال و هوای عزاداری سید و سالار شهیدان را خواهد داد .