اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز در روز جهانی قدس

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز  در روز جهانی قدس

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس سیمای البرز با ویژه برنامه " جمعه همدلی " و رادیو البرز نیز با ویژه برنامه "قدس مقدس" تصویرگر حضور باشکوه مردم مومن و خداجوی  البرز خواهند بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز قدس شریف عنوان ویژه برنامه رادیو البرز بمناسبت روزجهانی قدس است که از ساعت 9 تا پایان راهپیمایی از رادیو البرز پخش خواهد شد .

در برنامه قدس مقدس علاوه بر پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان کرج ، با دعوت از مهیمانان به بررسی مباحث کارشناسی این روز خواهند پرداخت همچنین گزارشگران رادیو با حضور در راهپیمایی به صورت زنده با مردم مصاحبه خواهند کرد .

ارتباط با ائمه جمعه استان ، گزارش راهپیمایی شهرستانهای استان ، اطلاع رسانی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستانها ، ترانه و شعر با صدای شاعران استان و گفتگو با شخصیتهای برجسته ، ارتباط با دیگر استانهاو همچنین ارتباط با دیگر رادیوهای سراسری  از دیگر بخشهای برنامه قدس شریف است.

علاقمندان  می توانند روی  موج اف ام ردیف  9/94 مگاهرتز شنونده برنامه های رادیو البرز باشند.

سیمای البرز نیز برای روز جهانی قدس و جمعه آخر ماه مبارک رمضان ویژه برنامه " جمعه همدلی " را در نظر گرفته است که با دعوت از کارشناسان به بررسی ابعاد سیاسی ، اجتماعی روز جهانی قدس می پردازد.

این برنامه از ساعت 10 صبح  تا پایان راهپیمایی به صورت زنده از سیمای البرز به روی آنتن می رود .

مصاحبه با فرمانداران شهرستانهای استان ، گزارش مردمی ، نماهنگ ، خواننده ، پوشش مراسم روز قدس بصورت زنده از دیگر شهرستانهای استان و ارتباط با محل راهپیمایی و ارتباط با شبکه های سراسری برای نمایش حضور با شکوه و گسترده مردم  در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از جمله آیتم های مختلف این ویژه برنامه است.