حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز در روز جهانی قدس

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز  در روز جهانی قدس

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس سیمای البرز با ویژه برنامه " جمعه همدلی " و رادیو البرز نیز با ویژه برنامه "قدس مقدس" تصویرگر حضور باشکوه مردم مومن و خداجوی  البرز خواهند بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز قدس شریف عنوان ویژه برنامه رادیو البرز بمناسبت روزجهانی قدس است که از ساعت 9 تا پایان راهپیمایی از رادیو البرز پخش خواهد شد .

در برنامه قدس مقدس علاوه بر پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان کرج ، با دعوت از مهیمانان به بررسی مباحث کارشناسی این روز خواهند پرداخت همچنین گزارشگران رادیو با حضور در راهپیمایی به صورت زنده با مردم مصاحبه خواهند کرد .

ارتباط با ائمه جمعه استان ، گزارش راهپیمایی شهرستانهای استان ، اطلاع رسانی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستانها ، ترانه و شعر با صدای شاعران استان و گفتگو با شخصیتهای برجسته ، ارتباط با دیگر استانهاو همچنین ارتباط با دیگر رادیوهای سراسری  از دیگر بخشهای برنامه قدس شریف است.

علاقمندان  می توانند روی  موج اف ام ردیف  9/94 مگاهرتز شنونده برنامه های رادیو البرز باشند.

سیمای البرز نیز برای روز جهانی قدس و جمعه آخر ماه مبارک رمضان ویژه برنامه " جمعه همدلی " را در نظر گرفته است که با دعوت از کارشناسان به بررسی ابعاد سیاسی ، اجتماعی روز جهانی قدس می پردازد.

این برنامه از ساعت 10 صبح  تا پایان راهپیمایی به صورت زنده از سیمای البرز به روی آنتن می رود .

مصاحبه با فرمانداران شهرستانهای استان ، گزارش مردمی ، نماهنگ ، خواننده ، پوشش مراسم روز قدس بصورت زنده از دیگر شهرستانهای استان و ارتباط با محل راهپیمایی و ارتباط با شبکه های سراسری برای نمایش حضور با شکوه و گسترده مردم  در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از جمله آیتم های مختلف این ویژه برنامه است.