حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷

وحدت رمز پیروزی و وجهی از نصرت الهی است

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که وحدت، رمز پیروزی و عزت مسلمین، وجهی از نصرت الهی است.

وحدت رمز پیروزی و وجهی از نصرت الهی است

حجت الاسلام حسین قبادی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن هفته منافق شکن وحدت و سالروزمیلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، رسول اکرم (ص)، افزود:زاد روز طلوع آخرین پیغام‌ آور خدا، حضرت محمد (ص) مجالی است برای خنثی ساختن دسیسه‌ ها و توطئه‌ هایی که به دست منافقین علیه امت اسلام به اجرا در می‌آید.
وی اظهار داشت:در این مقطع زمانی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا وصهیونیسم، تمام تلاش خود را با سیاه نمایی، وارونه سازی و تحریف برای ایجاد انحراف در مسیر مسلمانان و اسلام حقیقی به کار گرفته، وظیفه و تعهد دلدادگان به اسلام تلاش برای تقویت وحدت میان مسلمانان است.
این مسئول افزود: هفته وحدت نقطه عطفی برای همگرایی و هم افزائی ملت های مسلمان با همدیگر است.
قبادی بیان کرد: میلاد پیامبر صلح و مهربانی، نقطه اتصال تمامی مسلمین و زمینه اتحاد و نوع دوستی آنان است.
وی یادآور شد: همه ساله به همین مناسبت مردم استان البرز با حضور در بقاع متبرکه و امامزادگان گرد هم آمده و با مولودی و مدیحه سرایی در وصف پیامبری که برای رشد وتکامل ارزشهای اخلاقی مبعوث شد، جشن می گیرند.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز تصریح کرد: بر این اساس ویژه برنامه های مختلف در تمام امامزادگان و بقاع متبرکه استان البرز شامل، سخنرانی، مولودی خوانی، برپایی مسابقات مختلف ، ایستگاه همه واقف باشیم، برپایی خیمه های معرفت، محافل انس با قرآن برگزار می شود.