حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

هوشیاری ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه/تحرکات دشمن رصد می شود

خبر:

مهر: سرتیپ دوم عباسعلی اسدی در مراسم رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروزی زمینی که صبح سه شنبه در کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهدای ۸ سال دفاع مقدس، اظهار کرد: ارتش در عرصه سازندگی و ساخت سلاح های گوناگون کارنامه درخشانی از خود به منصه ظهور گذاشته است.

وی با بیان اینکه در زمان انقلاب و پیش از انقلاب اسلامی ایران، جهان بر مبنای حصر پیرامونی اداره می شد، افزود: ایران در آن زمان تحت سلطه آمریکا بود، کشور ما پیش از انقلاب اسلامی منافع فراوانی را برای آمریکا داشت.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر تکاور ولایت خاطرنشان کرد: ایران یک ادبیاتی بر علیه ابر قدرت ها رواج داد و قدرت تو خالی آمریکا را به مردم نشان داد که نمی توانند در برابر اراده ملت ها کاری انجام دهند.

اسدی با اشاره به اینکه دشمنان درصدد بودند انقلاب را نابود کنند که با مانع بزرگی چون ارتش مواجه شدند، تصریح کرد: ارتش نقش انکار ناپذیری در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشت.

وی با اعلام اینکه ارتش جمهوری اسلامی  ایران در مسیر انقلاب شهدای فراوانی را فدای کشور کردند، گفت: امام خمینی (ره) این روز را روز ارتش نامید و دستور دادند یگان های ارتش در این روز مقابل مردم رژه رفته و پشتیبانی خود را از نظام اعلام کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر تکاور ولایت تاکید کرد: ارتش در مسیر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در راستای مبارزه با صدام و صدامیان از توان و ظرفیت ۱۰۰ درصدی خود بهره گرفت.

وی با بیان اینکه ارتش در عرصه کارکنان مومن و متعهد به خوبی عمل کرده است، افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی هم گام با همه نیروهای مسلح کشور به صورت هوشیارانه تمامی تحرکات و فعالیت های دشمن را رصد و مورد بررسی قرار می دهد.