رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

همکاری مؤثر صدا و سیما و کمیته امداد امام خمینی (ره)

همکاری مؤثر صدا و سیما و کمیته امداد امام خمینی (ره) 
 
همکاری مؤثر صدا و سیما و کمیته امداد امام خمینی (ره)
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: استان البرز در زمینه کار خیر و نیکوکاری، جایگاه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
به گزارش روابط عومی صدا و سیمای مرکز البرز، محمدی فرد در نشست مشترک با مدیرکل و معاونان صداوسیما،  با بیان این مطلب گفت: استان ، در بسیاری از حوزه های فرهنگی در رتبه های برتر کشور قرار دارد و رسانه ها می توانند با اطلاع رسانی دقیق به مردم در این زمینه شفافیت ایجاد کنند.
وی یکی از اولویت های این اداره کل را تامین مسکن یتیمان بیان کرد و افزود: سال 1396 در استان 265 یتیم فاقد مسکن داشتیم، اما امروز با همکاری نیکوکاران و فرهنگ سازی رسانه ها به ویژه صدا و سیمای استان 65 یتیم فاقد مسکن داریم که در آینده نزدیک این افراد نیز صاحب مسکن می شوند.
محمدی فرد اظهار داشت: توانمندسازی افراد زیر پوشش، یکی از دغدغه های مهم مدیران و کارکنان کمیته امداد است که تاکنون در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و بعضی از افراد زیرپوشش به کارآفرین تبدیل شده اند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز نیز در این نشست با تاکید بر تعامل ویژه دستگاههای اجرایی در استان گفت: در کمیته امداد استان فعالیت های مختلفی در حوزه خدمت به مردم صورت گرفته است که زمینه ساز تولیدات خوبی در رسانه خواهد شد.
علی صادق مقدسی افزود: فعالیت در حوزه هایی که بصورت مستقیم به مردم خدمت و به رفع مشکل محرومان کمک می کند، فرصتی است که باید قدر آن را دانست و به آن افتخار کرد.  
وی اظهار داشت فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) باید علاوه بر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی افراد، به تعالی روحی  و فرهنگی آنان نیز منجر می شود و همین که برخی از این افراد به خودباوری می رسند و می توانند سرنوشت خود و تعدادی دیگر از افراد جامعه را عوض کنند بخشی از تعالی ایمان است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز توانمندسازی افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را یکی از اقدامات خوب و ارزنده مسئولان این نهاد برشمرد و افزود:در استان البرز ظرفیت های بالقوه ای وجود دارد که همه ما باید برای فعال شده این ظرفیت ها تلاش کنیم.
علی صادق مقدسی تصریح کرد: اینکه استان البرز در برخی آسیب های اجتماعی در رتبه های بالای کشور قرار دارد، وظیفه دستگاههای فرهنگی را دو چندان می کند و در این میان نقش رسانه ها، تقشی غیرقابل انکار است و رسانه ها باید دستاوردهای استان در حوزه های مختلف را برجسته سازی کنند.
وی افزود: در گام اول در بازه زمانی سه ماهه، برنامه هایی با رویکرد روایتگری جذاب از کارآفرینی کسانی که مستظهر به پشتیانی کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده اند و با هدف ارزش دادن به ثروت مولد تولید خواهد شد.
در پایان این نشست، لوح مهر والی، با عنوان حامی افراد بی بضاعت، به مدیرکل صداوسیمای البرز اهدا شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.