سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

همایش بزرگ لبیک یا حسین در کرج برگزار شد - show-content

 

 

همایش بزرگ لبیک یا حسین در کرج برگزار شد

همایش بزرگ لبیک یا حسین در کرج برگزار شد


 
 با مشارکت اداره کل اوقاف و خیریه استان البرز، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و آموزش و پرورش استان البرز همایش بزرگ لبیک یا حسین با استقبال بی نظیر دانش آموزان البرزی در کرج برگزار شد.
 
در برنامه ای که همزمان با دوم محرم و مصادف با حضور کاروان امام حسین (ع) به کربلای معلی در سال 61 هجری بود برگزار شد، بصورت نمادین کاروان لبیک یا حسین دانش آموزان انجمن های اتحادیه دانش آموزان استان البرز به صورت قرارگاهی و تشکیلاتی با 50 وسیله نقلیه ون از امام زاده حسن به طرف امام زاده محمد با پرچم های لبیک یا حسین حرکت کردند و این مصداق کار و فلسفه غیر از ورود امام حسین (ع) به کربلا یک اعلام بیعت با ولایت فقیه توسط دانش آموزان بود و این که تشکل دانش آموزی هر زمانی که رهبر معظم انقلاب اراده کنند در خدمت ایشان هستند.
 
این برنامه با مشارکت اداره کل اوقاف استان البرز، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و آموزش و پرورش استان البرزبرگزار شده است. با توجه به اینکه در آستانه روز نوجوان و 13 آبان، روز دانش آموز هستیم می توان گفت زایش و ایجاد اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در همین هفته صورت گرفته و بیشترین شهدا مربوط به قشر دانش آموزان هستند.
 
شایان ذکر است روز 11 آبان نیز با همکاری آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بصورت نمادین با توجه به اینکه مدارس تعطیل هستند و بواسطه حضرت قاسم (ع) برای نوجوانان مراسم بصیرت عاشورایی برگزار خواهد شد.