حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

هماهنگی ارگانهای مختلف خدمات رسان در صدا و سیمای مرکز البرز با نزدیکی به ایام پایان سال

ارگانهای مختلف خدمات رسان با نزدیک شدن به ایام پایان سال در سالن جلسات صدا و سیمای البرز گردهم جمع شدند و به تبادل اطلاعات و رفع موانع احتمالی برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان پرداختند.

هماهنگی ارگانهای مختلف خدمات رسان در صدا و سیمای مرکز البرز با نزدیکی به ایام پایان سال
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست که باحضور مسئولان مختلف نیروی انتظامی ، اورژانس ، هلال احمر و حمل و نقل جاده ای برگزار شد علی رامک  مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز گفت تلاش میشود  برنامه های صدا و سیما  بیشتر در جهت آگاهی بخشی و پیشگیری در حوزه های مختلف تهیه شود . 
وی افزود در حوزه های مختلف صدا و سیما برنامه های مستندی در خصوص خطرات احتمالی چهارشنبه اخر سال تهیه شده است .
رامک با اشاره به 24 ساعته شدن صدا و سیمای مرکز البرز در ماههای اخیر افزود با افزایش زمان پخش ، صدا و سیما آمادگی لازم و کافی برای پوشش برنامه های مختلف اطلاع رسانی و فرهنگسازی جهت کاهش اسیبهای اجتماعی مربوط به چهارشنبه اخر سال و همچنین فرهنگ سازی در خصوص  کاهش خسارتهای جاده ای دارد .
وی با بیان اینکه در کل کشور پویشی تحت عنوان ایمن برنانیم تا سالم بمانیم از طریق صدا و سیما ترویج داده میشود افزود می توان از این جمله برای فرهنگسازی و به عنوان شعار در تیزرها و مصاحبه ها و بنرهای مربوط به برنامه سازی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه در این ایام با ارگانهای مختلف به صورت 24 ساعته ارتباط زنده برقرار خواهیم کرد افزود با همکاری خوب و اطلاع رسانی مناسب ارگانهای مختلف خدمات رسان همانند سالهای گذشته شاهد کاهش آمار تصادفات و مصدومان خواهیم بود . 
مدیرکل صدا و سیمای البرز  با بیان اینکه هدف سفر آسوده و ایمن است گفت صدا و سیما آمادگی دارد تا پایان سال از مسئولان مختلف درگیر با مسائل پایان سال در برنامه گفتگوی ویژه خبری دعوت و از روند اجرای و برنامه ریزیهای انجام شده انهای اطلاع رسانی نماید .
در این نشست نمایندگان هر یک از ارگانهای خدمات رسان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه ریزیهای انجام شده مربوط به این ایام پرداختند ودر پایان مقررشد با همکاری صدا و سیمای البرز اقدامات این ارگانها از جمله پلیس نامحسوس ، استقرار 7 دستگاه موتور سنگین در جاده چالوس ، سامانه 110120 جهت ارائه تخلفات رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی ، اطلاع رسانی  سراسری در خصوص زمانهای یک طرفه شدن جاده چالوس و ..... اطلاع رسانی شود .