سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر رسانه­ های جهان پاک و ممتاز می­ باشد - show-content

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر رسانه­ های جهان پاک و ممتاز می­ باشد

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر رسانه­ های جهان پاک و ممتاز می­ باشد


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای البرز، مازندرانی مدیر کل صدا و سیمای البرز ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: اگر بسیج را به عنوان بازوی ولایت قرار دهیم تک تک افراد بسیج سلولها و بافت آن را تشکیل می­ دهند. و با توجه به اساسنامه، بسیج نهادی است ولایی که همه ما بسیجیان به عنوان سربازان ولایت هستیم. وی افزود، یکی از اقدامات بسیج مستضعفین راه­ اندازی بسیج رسانه و بسیج صداو سیما است که مهم ترین وظیفه ما امروز در سطح سازمان و مراکز استانها ساخت تولیدات فاخر است که به بسیج سپرده شود.

مازندرانی تأکید کرد با توجه به محدودیت هایی که داریم با تمام توان و تلاش کمک خواهیم کرد تا مأموریتی که به عهده ما گذاشته شده به نحو مطلوب انجام شود و با راه­ اندازی این مجموعه شاهد تولیدات بسیج و رسانه ملی در البرز باشیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)  نیز ضمن تشکر از مدیر کل صدا و سیمای البرز نسبت به راه­ اندازی بسیج صدا و سیما گفت: برکات بسیج بسیار فراوان است که در کلام نمی­ گنجد. سردار حسینی مطلق با اشاره به آیه قرآن گفت: بسیج شجره طیبه است که اصلش ریشه دار و قوی و فروع و شاخه و برگ آن به آسمانها رفته است.

وی افزود، ما در ادارات استان اعلام کردیم بسیج بازوی کمکی شماست که می­ تواند مکمل کارهایتان باشد و از رسانه صداوسیما نیز تولید برنامه­ های فرهنگی و راه­ اندازی گروه تلویزیونی بسیج را خواستاریم.

حجت الاسلام موحد نماینده ولی فقیه در سپاه استان نیز با تحلیل برنامه­ های شبکه­ های خارجی گفت: آنچه از عملکرد صداوسیمای جمهوری اسلامی می­ بینیم این رسانه نسبت به سایر رسانه­ های جهان ممتاز است و بسیج رسانه نیز باید در جایگاه ممتازی قرار داشته باشد.

حجت الاسلام موحد تأکید کرد گروه تلویزیونی بسیج می­ تواند با حمایت سپاه کارهای جدیدی ر ا در استان آغاز نماید چرا که استعداد و ظرفیت­ های خوبی در استان هست که می­ توان از این فرصتها به نحو مطلوب استفاده کرد.

 در پایان، حکم ناصر صفار به عنوان فرمانده پایگاه بسیج مرکز البرز توسط سردار حسینی مطلق به ایشان اهدا شد.