رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نمایش رادیویی "آفتاب در حصار" هر شب میهمان خانه البرزیان

فج

 
کتاب "آفتاب حصار" حاصل تلاش دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری استان البرز است که به تشریح وقایع حضور تاریخی و پر برکت حضرت امام خمینی(ره) بین سالهای 1339 تا 1341 در شهر کرج می پردازد.
 
نمایش رادیویی آفتاب در حصار به همت صدای مرکز البرز تولید شده و  کوشیده است با زبان هنر و در غالب نمایش فضای دوران حضور پر برکت ایشان را در ذهن شنوندگان ترسیم نمایند.
 
رضا داداشی تهیه کننده و کارگردان نمایش رادیویی "آفتاب در حصار" است و هنرمندان خوش نامی چون استاد جلال مقامی ،حسین توسلی، سحرحاجی آغاسی، سید ابراهیم میرقاسمی،محسن گیلک زاده، کبری معصومی، زهره تقی پور و مرتضی نجفی از بازیگران این مجموعه نمایشی هستند. و "مینا اسدالهی" نمایش رادیویی "آفتاب در حصار" را به رشته تحریر در آورده است.
 
گفتنی است این نمایش رادیویی جذاب و شنیدنی را می توانید در ایام الله دهه فجر هرروز از ساعت13:20و هر شب از ساعت22 از رادیو البرز بر روی موج 94.9 و 94.3 بشنوید.
 
شایان ذکر است علاقمندان جهت آشنایی بیشتر با نحوه فعالیت های حوزه هنری استان  می توانند به پایگاه مجازی این مرکز به آدرس www.artalborz.ir  مراجعه و ازآخرین رویدادهای هنری استان مطلع گردند.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ