سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

نشست هم اندیشی صدا و سیما و صاحبان صنایع برگزار شد - show-content

 

 

نشست هم اندیشی صدا و سیما و صاحبان صنایع برگزار شد

نشست هم اندیشی صدا و سیما و صاحبان صنایع برگزار شد


نشست هم اندیشی صدا و سیما و صاحبان صنایع با موضوع «نقش تبلیغات در بهبود عملکرد ادارات و مراکز صنعتی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای البرز، این نشست با حضور استاندار، مدیران کل استان و صاحبان برندهای صنعتی در سالن صابر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برای تبیین نقش تبلیغات در بهبود بازاریابی و تولید برگزار شد.

استاندار البرز در این مراسم با توجه به اهمیت این موضوع گفت: تولید داخل مهم ترین اولویت حماسه اقتصادی است و صداوسیمای البرز می­تواند همسو و همگام با صنعتگران و مردم برای رسیدن به این هدف تلاش کند.

مهندس طاهری افزود: اساس دولت تدبیر و امید این است که به مردم در حوزه اقتصادی ،آرامش بدهد و تولید کنندگان نیز باید با تولیدات خود از کیان اسلامی دفاع کنند.

استاندار البرز در ادامه با توجه به شعار سال گفت: صاحبان صنایع می­توانند با تبلیغات صحیح به تحقق شعار حماسه اقتصادی و ترویج تولید داخل نیز کمک بیشتری کنند.

همچنین مدیر کل صداوسیمای مرکز البرز نیز هدف از برگزاری این نشست را تعامل سه جانبه رسانه، صنعت و مردم عنوان کرد و گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است، صداوسیمای البرز خود را مکلف می­داند تا در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالاها و خدمات داخلی تلاش نماید، وی همچنین گفت ایجاد وفاق و همدلی بین صاحبان صنایع، خدمات و مشتریان از طریق رسانه استانی می­تواند ضمن کمک به تولید، با ایجاد اشتغال در استان البرز نیز کمک نماید.

گفتنی است در این مراسم از صاحبان برندهای صنعتی استان  که در امر تبلیغات نقش پر رنگ تری داشتند، تجلیل و قدردانی شد.