رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

نشست مشترک مدیرعامل و مدیران شهرکهای صنعتی البرز با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای البرز

مدیران شهرکهای صنعتی استان البرز نشست مشترکی با علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان البرز ومعاونان این مرکز در محل صداو سیمای البرز داشتند.

نشست مشترک مدیرعامل و مدیران شهرکهای صنعتی البرز با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای البرز
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز  در این دیدار علی رامک مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به شعار سال حمایت از کالای ایرانی گفت با توجه به  ظرفیتها و پتانسیل های صنعتی استان و با همکاری متقابل می توان گام موثری در تحقیق این شعار و فرهنگ سازی در این جهت برداریم .
رامک  گفت رسانه ملی  حامی صنایع به ویژه صنایع دانش بنیان است و همواره با تولید برنامه های محتوایی سعی در معرفی صنایع استان به عموم جامعه دارد .
علی رامک با بیان اینکه  رسانه ملی در البرز در حوزه های سیما ، صدا و خبر آمادگی کامل برای معرفی دستاوردهای شهرکهای صنعتی استان را دارد افزود معرفی دستاوردهای  صنعتی به این استان هویت میدهد .       
  وی یکی از  نیازهای  این استان را معرفی  حوزه ها و توانمندیهای این منطقه برای جذب سرمایه گذار دانست و افزود تلاش صدا و سیمای مرکز البرز این است که در برنامه سازیها بیشتر ظرفیتها و پتانسیل های استان که مغفول واقع شده است معرفی شود .
رامک ضمن اعلام آمادگی سازمان متبوع خود برای انعکاس فعالیت های حوزه صنعتی استان البرز گفت: ما آمادگی داریم با همکاری شهرکهای صنعتی استان مستند سرمایه گذاری استان را برای پخش آماده کنیم.
 
مدیرعامل شهرکهای صنعتی نیز در این نشست  با ارائه گزارشی از پتانسیل های صنعتی استان خواستار همکاری مرکز صدا و سیمای البرز جهت انعکاس فعالیت های حوزه های صنعتی برای مخاطبان استانی و کشوری شد.
  وی با اشاره به اینکه  این استان در بسیاری از کالاها دارای برندهای کشوری و بین المللی است افزودسعی داریم با گسترش فعالیتهای رسانه ای به اهداف مشترک که حمایت از تولید ملی است دست یابیم.
مدیر عامل شهرکهای صنعتی استان گفت راه ارتباطی صنعت و مشتری با حمایتهای صدا و سیما می تواند به تعاملی دو سویه  برای جامعه تبدیل شود .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.