حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صدا و سیمای البرز

جلسه کارگروه فرهنگی تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز البرز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این کارگروه مدیرکل فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با بیان اینکه استان البرز به عنوان پایلوت کشور در تولید محتوا در عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب شده است گفت به همین منظور از پایان نامه های دانشجویی در حوزه کارشناسی ارشد با موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز حمایت مالی خواهد شد .

نگارش نژاد همچنین در این نشست از  صدا و سیمای مرکز البرز  خواست  با اقدامات فرهنگی بخصوص درایام نزدیک نوروز  مردم را از خرید کالا از دست فروشان و کالاهای دست دوم  منصرف کنند .

همچنین در این نشست قایم مقام صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به اینکه  انجام کار فرهنگی زمان بر است افزود  با توجه به شعار سال از اولویت های امسال برنامه ساز ی مرکز البرز بود که دراین زمینه ساخت برنامه های مرتبط با بحث مقابله با قاچاق کالا و ارز نیز در دستور کار قرار داشت .

نیک نژاد با بیان اینکه سال آینده می بایست کارگروه فرهنگی و تبلیغاتی با تکیه بر جامعه هدف در بخش آموزش زنان و مراکز علمی ، دانشگاهی و حوزوی بعنوان مخاطبان فعال سرمایه گذاری نماید از آمادگی کامل صدا و سیمای استان استان برای همکاری بیشتر با نهادهای فرهنگی جهت فرهنگ سازی در این زمینه خبر داد .

در این کارگروه اعضای کارگروه همچنین در خصوص ممنوعیت تبلیغات کالاهای خارجی ، تبلیغات خارج از عرف و فرهنگ جامعه و نظارت دقیق دستگاههای اجرایی در این زمینه پرداختند.