حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

نسیم سحر

 تهیه کننده : جلیل رضایی

 کارگردان: گروه تولید

 مجری: محمد خاکپور

 تصویربرداران: گروه تولید

 تدوین و گرافیک: رضا فرهادی

صدابرداران: گروه تولید

 

ویژه برنامه نسیم سحر با هدف ارتباط با بینندگان سحرخیز در لحظات ملکوتی سحر با پخش ادعیه مناجات واحادیث متناسب با حال وهوای سحرهای ماه مبارک رمضان وهمچنین ارايه مطالب مفید مذهبی عرفانی واجتماعی توسط مجری محترم برنامه به صورت زنده و پخش آیین های متناسب با این برنامه می باشد. 

آیتم های برنامه:

1- مجری: مجری در فواصل برنامه مطالبی در خصوص موضوعات برنامه و همچنین اعمال شبها و روزهای ماه مبارک رمضان و احادیث و داستان های مذهبی مرتبط با این ایام و آداب و رسوم و سنت های زیبای ایرانی در خصوص سحروشب زنده داری و ایام ولیالی ماه رمضان به بینندگان ارایه می دهد.                                              

2- دعای خانواده شهدا: در این قسمت به منزل خانواده های معظم شهدا می روند و دعاهای پدران و مادران شهدا را که در هنگام سحر با خدای خود به رازونیاز می پردازند را به تصویر می کشند.

3- تفسیر دعای سحر و نهج البلاغه: این تفسیر توسط امام جمعه محترم شهر کرج در بخش های کوتاه پنج دقیقه ای به صورت ضبطی اجرا و پخش می شود.                              

4- دعای سحر:  یکی از دعاهای بسیار جذاب و عرفانی ماه مبارک رمضان دعای سحر است که در تایم های مختلف وجود داشته وقبل از اذان صبح نیز پخش می شود که حین پخش آن مجری محترم زمان باقی مانده به اذان صبح را اعلام می کند.             

5- مناجات ارسالی توسط بینندگان: دربرنامه از بینندگان محترم دعوت میشود چنانچه مناجات یا دلنوشته ای متناسب با حال و هوای سحر دارند از طریق کانال های ارتباطی سازمان ارسال نمایند تا در برنامه با نام و مشخصات آنان پخش گردد.       

سال تولید: 1396