سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

معاون رسانه مجازی سازمان صدا و سیما:فضای مجازی یعنی حذف مکان و کاهش زمان - show-content

 

 

معاون رسانه مجازی سازمان صدا و سیما:فضای مجازی یعنی حذف مکان و کاهش زمان

معاون رسانه مجازی سازمان صدا و سیما:فضای مجازی یعنی حذف مکان و کاهش زمان


سیاهکلی به همراه تعدادی از مدیران کل معاونت رسانه مجازی در مرکز البرز حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای البرز، سیاهکلی در نشست شورای معاونین مرکز البرز، ضمن تبریک راه اندازی شبکه و اظهار خرسندی برای حضور مازندرانی در سمت مدیر کلی مرکز البرز، در بیانی مفصل در خصوص فضای مجازی رسانه به نکات مهمی اشاره نمود.

معاون رسانه مجازی سازمان با تعریف کامل از این سیستم تاکید کرد: متاسفانه گاهی اوقات از فضای مجازی، فضای اینترنت در ذهن متصور می شود که باید گفت: اینترنت خود یک سرویس از سرویس های مجازی است و فضای مجازی یعنی حذف مکان و کاهش زمان، درحالیکه در اینترنت این قابلیت نیست.

سیاهکلی در ادامه اشاره نمود: مخاطب بر اساس احساس ، نیاز، سلائق، ذائقه و منفعت، رسانه را انتخاب می کند و در فضای رسانه مجازی، این امکانات برای مخاطب هست و او قدرت انتخاب دارد.

وی ضمن برشمردن مزایا و محاسن رسانه مهر یا تلویزیون تعاملی در فضای مجازی گفت: ترکیب تلویزیون با وب نیز از دیگر مزایای رسانه مجازی است.و به زودی این امکان برای مردم در سراسر نقاط ایران فراهم خواهد شد.

مازندرانی مدیرکل مرکز البرز نیز ضمن اعلام آمادگی برای بالا بردن ظرفیت شبکه از معاون رسانه مجازی سازمان خواستار تجهیز مرکز به سیستم IP Media شد که معاون رسانه مجازی با این درخواست موافقت کرد.