سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

مشارکت بسیج صدا و سیما و بسیج مرکز البرز - show-content

 

 

مشارکت بسیج صدا و سیما و بسیج مرکز البرز

مشارکت بسیج صدا و سیما و بسیج مرکز البرزوی در ادامه با بیان اینکه امروز صدا و سیما تأثیر گذار ترین دستگاه در کشور است افزود: باید با برنامه ریزی دقیق و تولید برنامه هایی مناسب با ذائقه مخاطب از همه ظرفیتها استفاده کنیم و علاوه بر ایجاد آگاهی، روحیه امید و نشاط را در جامعه گسترش دهیم.

فرمانده بسیج صدا و سیما افزود: نزدیکی استان البرز به پایتخت و وجود کلانشهر کرج که ایران کوچک نام گرفته است، وظیفه کارکنان رسانه ملی در مرکز البرز را بسیار خطیر و مهم کرده است.

مدیرکل صدای و سیمای مرکز البرز نیز در این نشست گفت: رسالت گروه تلویزیونی بسیج فقط این نیست که هفته ای نیم ساعت برنامه تولید کند بلکه باید کارهای گسترده و تأثیرگذار فرهنگی انجام دهد.

مازندرانی با بیان اینکه بیش از 70 درصد برنامه های بسیج و سپاه استان فرهنگی است گفت: امیدواریم با توجه به آمادگی صدا و سیما برای در اختیار گذاشتن ظرفیت رسانه این برنامه فرهنگی بیش از پیش توسعه یابد.

قائم مقام و فرمانده بسیج مرکز البرز نیز در این جلسه گزارشی از روند اجرای برنامه های بسیج مرکز و همچنین برنامه های تولید شده در گروه تلویزیونی بسیج مرکز و همچنین برنامه های تولید شده در گروه تلویزیونی بسیج ارائه کرد.