رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

مردم البرز بر سرهتاکان به مقدسات دینی فریادبرآوردند

بعد از اقامه نماز جمعه؛

به گزارش ایرنا، قشرهای مختلف مردم شهرستانهای کرج، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، طالقان ، اشتهارد و فردیس استان البرز پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه با حرکت در خیابان ها

، انزجار خود را نسبت به هتاکان ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام (ص ) اعلام داشتند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای دینی و انقلابی خواستار پاسخ کوبنده مسلمانان جهان نسبت به توهین کنندگان به ساحت نبی مکرم اسلام (ص ) شدند.

به گزارش ایرنا، راهپیمایان شهر کرج با در دست داشتن نوشته هایی همچون 'فداک یا رسول الله (ص)' و ' فداییان پیامبر اعظم (ص)'اعلام کردند،ملت انقلابی ایران زیربارذلت وخواری نخواهد رفت و قاطعانه در مقابل دشمنان مقدسات الهی و دین اسلام ایستاده است.

راهپیمایان خطاب به دولت های آمریکا و فرانسه و سایر حاکمانغرب اعلام کردند که ما مردم ایران به نتیجه مذاکرات دل نبسته ایم بلکه چشم امید به آرمان های والای دینی و الهی داریم.

همچنین راهپیمایان با سردادن شعارهای 'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسراییل'، 'مرگ بر فرانسه'، 'مرگ بر انگلیس و 'مرگ بر منافق' انزجار خود را از دشمنان اعلام کردند.

'پیرو دین احمد به پاخیز به پاخیز'،' سکوت در برابر اهانت، خیانت است، خیانت'،'ما ملتی همیشه جاودانیم، درراه حق تا پای جان می مانیم' و 'ما ملت مسلمان درراه دین فدائیم' نیز از دیگر شعارهایی بود که نمازگزاران کرجی برعلیه این حرکت موهن دشمنان سردادند.

نمازگزاران کلانشهر کرج از مصلا تا مقابل آستان مقدس امامزاده حسن (ع) کرج راهپیمایی کردند.