سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز: تشکیل هفته های فرهنگی برای ایجاد وحدت هرچه بیشتر اقوام در استان - show-content

 

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز: تشکیل هفته های فرهنگی برای ایجاد وحدت هرچه بیشتر اقوام در استان

مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز: تشکیل هفته های فرهنگی برای ایجاد وحدت هرچه بیشتر اقوام در استان


مدیر کل مرکز البرز در ادامه تاکید کرد، ما معتقدیم هرچه دیدگاه های رسانه با دیدگاه های مدیران استان نزدیک تر شود، در تامین نیاز های رسانه کمک بیشتری می شود و در نهایت رضایتمندی مخاطب را در پی خواهد داشت.

مازندرانی گفت: وقتی ابعاد مختلف البرز را بررسی می کنیم، این استان را یک استان ویژه می بینیم و به اعتقاد بنده با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در استان البرز، به ویژه وجود قومیت های مختلف می توان با برگزاری هفته های فرهنگی، وحدت و همبستگی را بین اقوام این استان دو چندان نمود و البته این امر به حمایت های نمایندگان و سازمان میراث فرهنگی نیاز دارد.

مدیر کل صدا و سیمای البرز تاکید کرد: همکاران من در واحدهای صدا، سیما و خبر نیز در این راستا برای پوشش مراسم مذکور، با تمام توان تلاش خواهند کرد.چراکه شعار شبکه نیز از بدو تاسیس "شبکه وحدت و همدلی" بوده است و امیدواریم رسانه بتواند در تحقق این امر اثرگذار و موفق باشد.

کولیوند نماینده استان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به رشد جمعیت استان گفت: طرح توسعه شهری در استان، هرچه زودتر باید تهیه شود و از گسترش بدون برنامه شهرهای استان جلوگیری شود و بافتهای فرسوده کرج در چهارچوب این طرح توسعه شهری بدون افزایش واحدهای مسکونی و افزایش جمعیت نوسازی شود.

اکبریان، دیگر نماینده استان در مجلس هم با اشاره به مذاکرات گروه 5+1 با نمایندگان کشورمان در ژنو گفت: مذاکره کنندگان کشورمان در چهاچوب عزت، حکمت و مصلحت حرکت می کند و این چهار چوبی است که شورای عالی امنیت ملی و رهبر معظم انقلاب تعیین کردند و نمایندگان مجلس نیز، در این مسیر دولت را یاری خواهند کرد.

وی افزود: اگر وزارت امور خارجه در همین مسیر حرکت کند مذاکرات تا یک سال آینده به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

اکبریان با اشاره به برخی گمانه زنی ها درباره محتویات بسته پیشنهادی ایران گفت: یقینا این بسته پیشنهادی حاوی اصولی است. مانند: عدم توقف غنی سازی و پافشاری بر حقوق حقه ملت ایران ؛ همچنین لزوم انجام تعهدات آژانس نسبت به وظایف خود و برداشتن تحریم هاست.

حجت الاسلام کیایی نژاد نیز با اشاره به لزوم کار فرهنگی در استان، نقش صدا و سیما در این عرصه را مهم ارزیابی کرد و گفت: از این فرصت ایجاد شده در استان می توان به نحو مطلوبی استفاده کرد.

در پایان، نمایندگان مردم البرز آمادگی خود را برای ارتباط هرچه بیشتر با رسانه  اعلام نمودند تا از این طریق پاسخگوی مشکلات و موارد مردم استان البرز باشند.