جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مداحان اهل بیت علیهم السلام نماد فرهنگ عاشورا هستند

مداحان اهل بیت علیهم السلام نماد فرهنگ عاشورا هستندمداحان اهل بیت علیهم السلام نماد فرهنگ عاشورا هستند
مداحان اهل بیت علیهم السلام نماد فرهنگ عاشورا هستند
 
در نشست مشترک مدیرکل صداو سیمای البرز با اعضای کانون بسیج مداحان استان، نحوه حضور ایشان در برنامه های مناسبتی صداو سیما و نظرات و پیشنهادات  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
مدیرکل صداوسیمای البرز از مداحان به عنوان نماد  فرهنگ عاشورایی یاد کرد و گفت مداحان از جمله کسانی هستند که انقلاب و فرهنگ عاشورا را درک کرده اند و افرادی که در این مکتب پرورش یافته اند می توانند به مثابه سد سدیدی از کشور در برابر هجمه ها و سنگ اندازی ها مراقبت نمایند.
علی، صادق مقدسی با اشاره به اینکه روح حاکم در برنامه ها ی رادیو و تلویزیون در البرز مهربانی و دیده بانی اجتماعی است گفت : نمونه ای از مهربانی اجتماعی همان کلام شما در منبر و تریبونتان است. 
وی در ادامه افزود مداحان از جمله کسانی هستند که اشراف خوبی نسبت به مشکلات و معضلات پیرامون خود به ویژه استان دارند و آنچه که از زبان شماها گفته می شود کلام مردم است و به عنوان کارشناس رسانه می توانید برای پیگیری مطالبات مردمی یار و یاور صداوسیما باشید .
صادق مقدسی در بخش دیگری از سخنان خود هنر  مداحان را هنر الهی برشمرد و گفت وجود اقوام مختلف در البرز یک فرصت است و می توان از این ظرفیت برای تولید و ارائه ی نوحه با گویش های مختلف در استان اقدام کرد.
در پایان مدیرکل رادیو و تلویزیون البرز از پخش دعای کمیل با صدا واجرای مداحان استان خبر داد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.