حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

محدودیت‌های ترافیکی ۲۲ بهمن در کرج اعمال می‌شود

محدودیت‌های ترافیکی ۲۲ بهمن در کرج اعمال می‌شود

سرهنگ سیدهمایون شریفی با اشاره به اینکه در شهر کرج راهپیمایی 22 بهمن سال جاری از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود، اظهار داشت: برای این راهپیمایی 3 مسیر از میدان شهدا به سمت میدان سپاه و میدان جمهوری،  میانجاده به میدان سپاه و میدان جمهوری و از فلکه اول رجایی شهر به سمت بلوار ماهان و میدان جمهوری است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با بیان اینکه به منظور ایجاد امنیت این مسیرها از ساعت 12 شب روز 21 بهمن ماه سال جاری پاکسازی می‌شوند،  ادامه داد: از قبل به مردم اعلام می‌شود که در مسیر راهپیمایی خوردو پارک نشود که در صورت وجود، خودروها به مکان دیکر منتقل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ساعت 6:30 صبح روز 23 بهمن همکاران در مسیرها مستقر می‌شوند، عنوان کرد: اگر ساعت 7 صبح روز 22 بهمن محدودیت‌های تردد خودروها اعمال می‌شود در این 3 مسیر اعمال می‌شود.

سرهنگ شریفی با بیان اینکه از تقاطع امام(ره) به سمت خیابان شهید بهشتی، از تقاطع 45 متری به سمت شرق و از میدان دانشگاه آزاد به سمت پل شهدای روحانی محدودیت کانل تردد خودروها اعمال می‌شود، اضافه کرد: در این مسیر فقط خودروهای دارای مجوز حق عبور دارند.

وی با اشاره به اینکه سازمان اتوبوس رانی برای انتقال مردم اعلام آمادگی کرده است، گفت: محدودیت ترافیکی تا پایان راهپیمایی و تخلیه راه‌ها از راهپیمایی کنندگان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.