اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

قائم مقام وزیر کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز از خط ۴ حصار بازدید کرد

 
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و جمعی از مدیران کل از روند ساماندهی خط ۴ حصار بازدید به عمل آوردند.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی البرز، در بازدیدی که صبح یکشنبه از خط ۴ حصار کرج صورت گرفت، روند ساماندهی این منطقه نظارت شد همچنین از دفتر تسهیل گری و مرکز مشاوره پیش از طلاق دادگستری البرز نیز بازدید شد.
 
خط ۴ حصار دارای حدود ۱۱ هزار نفر جمعیت است که طی عملیاتی برای ساماندهی این منطقه ۲۰۰ خانه که محلی برای خلافکاران و تولید و توزیع مواد مخدر بود، پلمپ شد.
 
در ادامه این طرح جایگزینی اماکن آموزشی و بهداشتی و درمانی در دستور کار است که نیازمند اعتبارات ملی می باشد.