حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

فیلم‌های جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر در البرز اکران می‌شود

معاون ارشاد البرز:

فیلم‌های جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر در البرز اکران می‌شود
 
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، ابراهیم شریفی در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز در سال 96 که ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره فیلم کوتاه تدبیر پیش‌زمینه ای هم دارد.
 
معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با بیان اینکه جشنواره هنری رهایی سال گذشته با کیفیت بالایی برگزار شد، افزود: تمام این زحمات برای این کشیده می‌شود که یک اثر هنری در معرض دید عموم قرار گیرد.
 
وی با بیان اینکه برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان این فیلم باید در قالب سی‌دی در اختیار مردم قرار بگیرد، عنوان کرد: با توجه به بالا بودن هزینه‌ها پیشنهاد می‌کنم خروجی فیلم‌ها و اثرات برگزیده در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد استان قرار داده شود.
 
شریفی با بیان اینکه طالقان تنها شهرستانی است که در استان البرز سالن نمایش فیلم ندارد، اضافه کرد: به لطف خدا همه شهرستان‌های استان البرز تا پایان سال 95 مجهز به سالن نمایش فیلم شدند.
 
وی تاکید کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آمادگی دارد تا فیلم‌های برگزیده جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر را برای بازدید عموم مردم در زمان مناسب اکران کند.