اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

فرمانده ناجا البرز: مردم چهارشنبه آخر سال آرام تری را تجربه کردند

سردار بخشعلی کامرانی صالح بامداد چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با تمهیدات در نظرگرفته شده برای امنیت دراین شب اقدامات خوبی برای آسایش مردم انجام شد.
وی اضافه کرد: نیروهای پلیس درحوزه های ترافیکی وانتظامی نقاطی که احساس می شد پوشش بهتری را نیاز دارد، مستقر شده و مردم درفضایی آرام تر این شب را گذراندند.
کامرانی صالح با تشکر از نیروهای مختلف انتظامی و ترافیکی از مردم که همکاری بسیار خوبی با پلیس داشتند قدردانی و خاطرنشان کرد که مردم هرگاه کنار پلیس قرار می گیرند، به طور قطع پلیس دراجرای ماموریت های خود موفق ترعمل می کند.
فرمانده ناجا البرز همچنین از اصناف که در عصر روزگذشته اقدام به همکاری و بستن واحدهای صنفی خود کرده بودند نیز تشکر و قدردانی کرد.