سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

عزت ایران را مدیون شهدا هستیم - show-content

 

 

عزت ایران را مدیون شهدا هستیم

عزت ایران را مدیون شهدا هستیم


 
سردار علی استاد حسینی در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار مهر عظمت امروز نظام اسلامی ایران را از برکات هست سال دفاع مقدس و خوب پاک شهدا برشمرد و گفت: به طور قطع تمامی پیشرفت های کشور در تمامی زمینه های علمی، تحقیقاتی، هسته ای، نظامی و ... مرهون جانفشانی شیرمردان هشت سال دفاع جانانه در برابر دشمن است.
 
وی ادامه داد: امروز دشمن به واسطه صلابت ایران که بر خواسته از رشادت های دلاورمردان جنگ تحمیلی جرات حمله به خاک کشور ما را علی رغم تهدیدات فراوان ندارد.
 
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز تصریح کرد: اگر امروز ایران اسلامی به عنوان ابر قدرت فرهنگی و نظامی در جهان مطرح است و دنیا در برابر آن مجبور به کرنش شده است به دلیل رشادت های رزمندگانی است که هشت سال با دست خالی حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن نسپردند.
 
سردار استاد حسینی با بیان اینکه ایران در زمان آغاز جنگ تحمیلی در وضعیت مناسبی برای دفاع از خود نبود اما رزمندگان نگذاشتند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن و حامیانش بیافتند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی پایه گذار تمدنی نوین در جهان شد که باید زمینه ساز ظهور حضرت حجت علیه السلام باشد.
 
وی افزود: اگر نشانه هایی از مقاومت در لبنان و غزه مشاهد می شود همگی با تاسی از انقلاب، دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان ایرانی است که هشت سال در برابر دشمن ایستادگی کردند و سرانجام پیروز شدند.
 
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با تاکید بر بازگویی دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم انقلاب، گفت: اگر رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان نبود امروز عزت برای ایران به دست نمی آمد.
 
سردار استان حسینی اظهار داشت: رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و شهدا در برهه ای زمان به وظیفه خود عمل کردند و امروز وظیفه نسل جوان انقلاب است تا دین خود به آنان ادا کنند و در صحنه جدید جنگی که دشمن بر علیه ما به راه انداخته است با قدرت وارد شوند.
 
وی در پایان تاکید کرد: جوانان امروز ما باید در برابر حربه های دشمن در جنگ نرم هوشیار باشند و با بصیرت افزایی نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند.