حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

طرح زوج و فرد در کرج امسال به صورت مکانیزه اجرا می‌شود

خبر:

احمد افضلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه مرکز کنترل ترافیک از 4 ماه پیش به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده است، اظهار داشت: دوربین‌های نظارتی این مراکز در سطح شهر نصب شده و از تعدادی از مناطق در سطح شهر کرج تصویر وجود دارد.

وی افزود: این تصاویر متعلق به مناطق چهارراه طالقانی، میدان سپاه، میدان شهدا، میدان توحید و چهارراه هفت‌تیر است و نصب دوربین در سایر مناطق نیز در دستور کار قرار دارد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه تجهیزات ترافیکی کل محدوده ترافیک شهر کرج خریداری شده است، خاطرنشان کرد: دوربین‌ها، زیرساخت‌های الکترونیکی، دکل‌ها و تابلوهای VMS خریداری شده و فیبر نوری نیز در این منطقه کشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه تا 10 روز آینده عملیات اجرایی این امر در سطح شهر آغاز می‌شود، بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا 5 ماه آینده این سیستم به بهره‌برداری می‌رسد و محدودیت ترافیکی زوج و فرد، امسال مکانیزه کنترل می‌شود.

افضلی با تاکید بر اینکه نصب دوربین و خواندن و ثبت پلاک خودروها به  صورت پایلوت در یک نقطه اجرا می‌شود، گفت: پس از انجام موفقیت‌آمیز این طرح در زیرپل عابر پیاده مقابل شهرداری کرج، در سایر مناطق تسری می‌یابد.

وی با اشاره وضعیت طرح جامع ترافیک شهر، اظهار داشت: این طرح در وزارت کشور قرار دارد و کمیته فنی به نوعی آن را تایید کرده و پس از بازدید و تشکیل شورای عالی ترافیک کشور، این طرح به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج افزود: انتظار می‌رود این طرح تا یک ماه آینده به شهرداری کرج برای اجرا تحویل داده شود.

 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام، لطفاً در مورد محدوده طرح ترافیک و یا زوج... فرهاد ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۵:۲۰

فرهاد
با سلام، لطفاً در مورد محدوده طرح ترافیک و یا زوج و فرد در کرج مطلب بگذارید تا ساکنین دیگر شهرها دسترسی داشته باشند. در سایت karaj.ir نیز چنین چیزی وجود ندارد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۵:۲۰