سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز البرز، یار دوازدهم تیم فوتبال سایپا استان - show-content

 

 

صدا و سیمای مرکز البرز، یار دوازدهم تیم فوتبال سایپا استان

صدا و سیمای مرکز البرز، یار دوازدهم تیم فوتبال سایپا استان


حبیب الله مازندرانی ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز، در آخرین تمرین تیم فوتبال سایپا البرز، پیش از رویارویی با راه آهن در قالب هفته دوم رقابتهای لیگ برتر کشور ،در ورزشگاه انقلاب اسلامی شهر کرج حاضر شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر البرز، در این تمرین که راس ساعت 21 روز چهار شنبه (9 مردادماه) ، با حضور خلیل سپهر سبحانی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، برگزار شد ،حبیب الله مازندرانی ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز  البرز،علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، محمد محمودی رئیس هیت فوتبال کرج وجمعی دیگر از مدیران ودست اندرکاران ورزش و صدا و سیمای استان البرز نیز در ورزشگاه انقلاب حاضر شدند وبعد از پایان تمرین، درجمع نارنجی پوشان حمایت همه جانبه خود را از نماینده البرز در لیگ برتر اعلام کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در سخنانی اظهار داشت: من و همکارانم به عنوان یار دوازدهم تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا مسیر موفقیت این تیم هموار شود،چرا که این خواسته مردم است که تیم استانشان در جمع تیم های لیگ برتر بدرخشد.

وی ادامه داد: با راه انداری صدا و سیمای مرکز البرز هواداران علاقمند استان البرز نیز می توانند دیدار های سایپا را به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی تماشا کنند.

گفتنی است؛ دیدار دو تیم سایپا البرز و  راه آهن راس ساعت 22 روز پنجشنبه (10مرداماه) به قضاوت قاسم واحدی در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می شود.