سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

صدا در سیما - show-content

 

 

صدا در سیما

صدا در سیما


 مدیر کل مرکز البرز در نشستی صمیمانه با حضور معاون صدای مرکز و پیشکسوتان رادیو به لزوم اهمیت تولید و پخش برنامه­ های رادیویی مناسب در جهت بازتاب نیازها و معضلات شهری و استانی برای رفع مشکلات مردمی و یاری رساندن به مسئولان در جهت حل آنها تأکید نمود و گفت: بایستی برنامه­ های شاخص رادیو البرز که مخاطبان سالها با آن برنامه­ ها ارتباط برقرار کرده­ اند با ساختار قوی تر تولید و پخش گردد.

 مازندرانی با اشاره به مهندسی پیام و افکار عمومی از دست­ اندرکاران رادیو خواست ارتباط دو سویه و صمیمی مخاطب با رادیو البرز همچنان حفظ گردد.

مدیر کل صدا و سیمای البرز همچنین از ساخت برنا مه ای با عنوان صدا در سیما خبر داد و گفت: در آینده­ای نزدیک از عنصر تلویزیون در جهت ارتقای صدای البرز نیز استفاده خواهیم کرد قابل ذکر است تنظیم جدول پخش برنامه­ های رادیو البرز و تبادل نظر با هنرمندان این عرصه از دیگر موضوعات نشست بود.

گفتنی است در این نشست آقایان: مازندرانی (مدیر کل مرکز)- خاکپور (معاون صدای مرکز)- داورپناه (مدیر پخش صدا) و  رضوی- جولایی- قاسمی- زرندی- ارکانی- زینلی خان و خانمها: شاحسینی (معاون برنامه ریزی و نظارت ) -بالیدی- دهکردی- معلمی و یازرلو حضور داشتند.