سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

شهدا سند افتخار و تضمین کننده آینده ایران اسلامی هستند - show-content

 

 

شهدا سند افتخار و تضمین کننده آینده ایران اسلامی هستند

شهدا سند افتخار و تضمین کننده آینده ایران اسلامی هستندبه گزارش ایرنا ' محمد حسین صفار هرندی ' عصر روز پنج شنبه در یادواره 92 شهید شهر هشتگرد مرکز شهرستان ساوجبلاغ استان البرز که با حضور گسترده خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم و مسوولان این شهر در مسجد جامع هشتگرد برگزارشد در سخنانی،اصل ولایت پذیری و و همسو بودن با اندیشه ها ی حضرت امام در تجدید پیمان با آرمانهای شهدا و عمل کردن به منویات مقام معظم رهبری از اصول بلاقید آحاد جامعه ذکر کرد.
 
وی با بیان اینکه انسان های آزاد و کسانی که از حق دفاع می کنند از دشمنان نمی هراسند، افزود: موج بیداری اسلامی در منطقه الگو گرفته از حماسه تاریخی هشت سال دفاع مقدس است و امام و شهدا پرچمدار این موج الگو یی در جهان مبارزه با استکبارند.
 
این عضو مجمع تشخیص نظام در ادامه با اشاره به حوادث سال 88 یادآورشد: همه دیدند که چگونه مردم ولایت مدار ایران اسلامی در سنگر بانی و پاسداری از ارزشها و دست آوردهای دوران دفاع مقدس به رغم حمایت همه جانبه دشمنان از فتنه گران این توطته دشمن را خنثی کردند.
 
وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان زنده است ، گفت: در شرایط بحرانی و تهدیدهای جهان با حفظ وحدت و فرمانبری محض از ولایت می توانیم در مقابل هر گونه توطئه دشمنان بایستیم.
 
صفار هرندی با بیان اینکه همچنین می توان با تکیه بر توانمندی داخلی بر تحریم های دشمنان خط قرمز بطلان کشید، افزود: الگوی تولید و پیشرفت کشور متاثر ازنگاه و گفتمان انقلاب اسلامی است که در عرصه فرهنگی نیز باید به مرحله ای برسیم که دشمن را ناکام کنیم و این مهم نیاز به همدلی و مشارکت همه مردم و مسوولان دارد.
 
وی گفت: اقتصاد آمریکا این روزها چنان در سراشیبی افتاده که سهامداران بورس سهامشان را می فروشند تا هزینه روزمره خود را تامین کنند و قدرت سیاسی آن نیز در حال فرو پاشی است.
 
مردم شهید پرور شهرستان ساوجبلاغ در دورا ن دفاع مقدس 630 شهید تقدیم انقلاب کرده اند و عصر پنجشنبه با حضور در 45 گلزار شهدای منطقه بار دیگر با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.