سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

شبکه های استانی پشتیبانی کننده شبکه های ملی هستند - show-content

 

 

شبکه های استانی پشتیبانی کننده شبکه های ملی هستند

شبکه های استانی پشتیبانی کننده شبکه های ملی هستنددر این مراسم قائم مقام رئیس سازمان، فلسفه وجودی شبکه های استانی را توسعه همه جانبه استان دانست و گفت: شبکه های استانی بایستی به دنبال احیاء باورمندی پتانسیل های منطقه ای باشند و در جهت هویت بخشی اقوام منطقه برنامه سازی کنند.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم با تأکید بر نقش شبکه های استانی در حفظ خرده فرهنگ-ها، لهجه ها و آداب و رسوم اقوام مختلف کشور افزود: تقویت هویت اقوام باعث تقویت هویت ملی و ارتقاء فرهنگ کشوری می شود و بر همین اساس رسانه ملی توجه ویژه ای به گسترش شبکه های استانی و محلی دارد.
قائم مقام رئیس رسانه ملی شبکه های استانی را پشتیبانی کننده شبکه های ملی دانست و گفت: شبکه های استانی باید خدمت گرا و به عنوان چشم و گوش مردم منعکس کننده حرف ها و خواسته های مردم باشند و با ایجاد همگرایی در بین مسئولین در تعامل فی مابین رسانه و استان نقش اثرگذار خود را ایفا نمایند.
وي در ادامه افزود: سازمان به سرعت برای ایجاد زیرساخت ها و تجهیز شبکه تلویزیونی البرز و با ایجاد یک مدیریت واحد در صداوسیمای البرز اقدام خواهد کرد.
در این مراسم امام جمعه کرج نیز با قدردانی از عملکرد 3ماهه پخش آزمایشی سیمای البرز، توسعه صداوسیمای البرز را دریچه ای برای معرفی ظرفیت های استان دانست و اظهار امیدواری کرد این ظرفیت به زودی 24 ساعته در اختیار
استان قرار گیرد.
مازندرانی مدیرکل مرکز البرز نیز با اشاره به توانمندی های خاص استان گفت: بکارگیری فرهنگ، زبان و موسیقی در جغرافیای استان می تواند کمک کند تا برنامه های در خور شأن مردم البرز تهیه شود وی افزود: بکارگیری مزیت¬های رقابتی در تولید برنامه ها یکی از اصول کارما خواهد بود.
مازندرانی خاطرنشان کرد سرمایه ما مخاطب است و در کوتاه مدت بایستی با تولید برنامه های مناسب رضایت مخاطب را جلب کنیم.
مدیرکل مرکز البرز با اشاره به الحاق رادیو کرج به صداوسیمای مرکز البرز تأکید نمود امیدواریم با حمایت های مدیران سازمانی و استانی هرچه سریع تر زیرساخت های لازم برای اجرای شبکه استانی نیز فراهم شود