سیمای البرز پخش زنده رقابت های دو تیم ساپیا وپرسپولیس را به تصویر کشید

سیمای البرز پخش زنده رقابت های دو تیم ساپیا وپرسپولیس را به تصویر کشید


استاندار البرز پس از برد شیرین نارنجی پوشان البرزی در استودیو پخش زنده رقابت های دو تیم ساپیا وپرسپولیس در ورزشگاه انقلاب کرج با مثبت ارزیابی کردن این دیدار حساس گفت: جای بسی خرسندی است که صدا و سیمای استان البرز نیز با تمام امکانات موجود  پوشش رسانه ای مطلوبی داشت و هیچ تجهیزاتی از تهران برای پخش مستقیم و زنده این رقابت مهیا نشد.
وی در پایان از مسئولان امر، فرماندار کرج، نیروی انتظامی، اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری کرج و...کلیه عواملی که در کنار یکدیگر این تجربه شیرین و به یادماندنی را رقم زدند قدردانی کرد.
شایان ذکر است رقابت دو تیم ساپیا و پرسپولیس عصر روز یکشنبه با برد 1 بر صفر به نفع  نارنجی پوشان البرزی در ورزشگاه انقلاب اسلامی رقم خورد و صدا و سیمای استان البرز نیز به صورت زنده و مستقیم با گزارش محمد جواد خیابانی این رقابت را به تصویر کشید.
این رقابت پس از 13 سال  به میزبانی البرز و با برد نارنجی پوشان البرزی رقم خورد.
نماینده عالی دولت در استان یکی از اولویت های ورزشی استان را احداث ورزشگاهی متناسب با جمعیت استان دانست و خطاب به اهالی ورزش و دوستداران فوتبال اعلام کرد: به دنبال احداث ورزشگاهی با بیش از 50 هزار نفر گنجایش هستیم و در آینده نه چندان دور احداث آن کلید خواهد خورد تا  کمبود امکاناتی که مانع برگزاری مسابقات مشابه کشوری بود رفع شود.