حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

سارق گوشی‌های موبایل در متروی کرج دستگیر شد

فرمانده انتظامی البرز :

 
 
سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه درپی دریافت گزارش‌های متعدد در زمینه سرقت گوشی تلفن همراه در ایستگاه‌های مختلف مترو در کرج و تهران، اظهار داشت: بعد از گزارات متعدد در این زمینه بررسی این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 38 بنفشه قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ماموران در نخست با بررسی اظهارات مالباختگان و بازبینی دوربین‌های محل وقوع جرم چهره مجرم را از تصاویر یکی از دوربین‌ها قرار گرفت، ادامه داد: از این تصاویر چهره یک زن که در حال سرقت گوشی همراه تلفن یکی از مسافران بود، شناسایی شد.
 
وی با اشاره به اینکه اطلاعات آلبوم تصاویر مجرمان سابقه‌دار حاکی از آن بود که متهم شناسایی شده یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار است، اظهار داشت: متهم با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران در محوطه متروی کرج دستگیر و در بازرسی از وی 2 فقره گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد.
 
کامرانی‌صالح اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه ماموران منکر هر گونه جرمی شد اما در مواجه با ادله و مستندات موجود به سرقت 48 فقره گوشی تلفن همراه از مسافران مترو در ایستگاه‌های کرج و تهران اعتراف کرد.