حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

رأی اولی‌های البرز شیرینی حماسه را ‌می‌چشند

خبر:

مهر:  تأثیرگذاری در بزرگ‌ترین رویداد سیاسی کشور آن‌هم برای نخستین بار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد رأی اولی‌های البرزی مانند دیگر رأی اولی‌ها در گوشه گوشه کشور  خوشحال‌اند که در این موقعیت قرارگرفته و صفحه آخر شناسنامه‌شان ممهور می‌شود به نشانه حضور، در مسیر رفتن پای صندوق‌های رأی ممکن است اظهارنظرها و توصیه‌هایی را که تا پیش از امروز درباره انتخابات با دوستان و همسالانشان گفته‌اند را مرور کنند.

حتماً مناظره‌ها را دنبال کرده، سخنرانی‌ها را گوش‌داده و با دیدی باز سعی در انتخابی اصلح دارند، انتخابی که با سرنوشت چهار سال آینده‌امان گره‌خورده است، انتخابی که تبعات آن با تصمیم‌گیری‌های ما در آینده کاملاً مرتبط است و دلمان قرص است که آنکه را فکر می‌کردیم بهترین است، برگزیده‌ایم.

امروز که روز موعود است بیش از ۳۷ هزار رأی اولی در گوشه استان البرز پای صندوق‌های رأی می روند تا شیرینی جشن انتخابشان را بچشند بیشتر رأی اولی‌ها با دوستانشان و بعضی هم با خانواده‌هایشان شناسنامه در دست به شعب اخذ رأی مراجعه می کنند.

 

مهدی یاراحمدی که به همراه سه نفر از دوستانش به شعبه اخذ رأی آمده پس از رأی دادن به خبرنگار مهر گفت: خیلی برایم مهم است که چه کسی رئیس‌جمهور می‌شود.

وی با اشاره به اینکه درست که شرکت در انتخابات تجربه جالبی است ولی مهم‌تر از آن سرنوشت کشور برایم از اهمیت بالایی برخوردار است.

این دانش‌آموز البرزی به حضور گسترده مردم اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و بارها بر حضور پرشور مردم در انتخابات تائید کرده‌اند امیدواریم رئیس‌جمهور نیز قدردان مردم باشد و برای شادی و رفاه آن‌ها تلاش کند.

سارا خوشنود دیگر دانش‌آموز البرزی است که در گفتگو با خبر نگاران گفت: مهارت در تصمیم‌گیری یکی از بزرگ‌ترین پشتوانه‌های افراد برای برخورداری از زندگی مطلوب است.

وی با ابراز خوشحالی از اینکه توانسته امروز توان گزینش و انتخاب خود را بیازماید، گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالم.

 

فتح‌الله حقیقی پیش‌ازاین در گفتگو با خبرنگاران گفت: طبق سرشماری سال ۹۵، جمعیت استان البرز دو میلیون ۷۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر است.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز تعداد واجدان شرایط رأی دادن در استان را یک‌میلیون و ۶۱۲ هزار و ۴۳۰ نفر اعلام کرد و گفت: ۳۷ هزار و ۷۰۳ نفر رأی اولی در البرز پای صندوق‌های رأی می‌روند.

وی حضور رأی اولی‌های استان در انتخابات را قابل‌توجه خواند و گفت: همان‌طور که پیش‌بینی شده است رأی اولی‌های استان حضور بسیار خوبی خواهند داشت.

وی با تشکر از همه رأی اولی‌های استان گفت: رأی اولی‌های البرز از ساعات اولیه در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر خواهند شد و حماسه حضور را در نخستین تجربه سیاسی خود معنا کردند.