رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز با سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان

سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان البرز در دیدار با علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از اهدای تسهیلات ویژه خبر داد .

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز با سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز با مدیر اداره امور شعب بانک ملی استان
مدیر بانک ملی ایران اداره امور شعب استان البرز در دیدار با علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از ارائه خدمات نوین بانکی خبر داد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیما در این دیدار جلالی مدیر  اداره امور شعب بانک ملی استان ضمن تقدیر از همکاری خوب صدا و سیما با این بانک  خبر از همکاری هر چه بیشتر سرپرستی بانک ملی استان با صدا و سیمای استان  داد.
وی در این دیدار بسته پیشنهادی بانک ملی ایران شامل اعطای تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان به کارکنان صدا و سیمای استان  را به مدیریت این سازمان ارائه نمودند .
علی رامک مدیرکل صدا و سیمای البرز نیز در این دیدار گفت: استان البرز از تنوع قومیتی بسیاری برخوردار است و فعالیت در این محیط نیازمند توان و تخصص بالایی است.
وی کسب رضایت تمامی ساکنان در استان البرز را دشوار توصیف کرد  و گفت  خوشبختانه بانک ملی استان با توجه به نظرسنجیها موفق به دستیابی به این مهم گردیده است. مدیر کل صدا و سیمای البرز از تعامل سازنده و تاثیر گذار بانک ملی استان  جهت رفاه بیشتر همکاران  رسانه ملی در استان البرز  را شایسته تقدیر دانست و افزود آمادگی کامل برای هرگونه همکاری با بانک ملی استان را داریم