حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

دیدار مدیرکل و معاونان صدا وسیمای البرز با استاندار

دیدار مدیرکل و معاونان صدا وسیمای البرز با استاندار

به گزارش روابط عمومی صدا  و سیمای مرکز البرز نجفی استاندار البرز در نشست با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای البرز گفت صداوسیما ظرفیتی ملی و هميار مجموعه مدیریت دولتی است که باید تمام مدیران به درستی از آن بهره مند شوند.
وی از مدیران صدا وسیما درخواست کرد با نشان دادن ظرفیتهای استان در حوزه های گوناگون در جهت هویت بخشی به استان باید  بیش از پیش گام بردارند.
استاندار همچنین با اشاره به مشکلات استان مانند تراکم بالای جمعیتی و ترافیک شهری و جاده ای که در بسیاری از مناطق آرامش را از مردم ربوده است گفت: باید شهرها را به شکل منظم و آرامبخش برای مردم بسازیم.
وی همچنین با اشاره به افتتاح بخشی از بزرگراه تهران شمال از کمربندی آزادگان تا شهرستانک در جاده کندوان گفت: با افتتاح این مسیر حدود ۳۰ درصد از ترافیک سایر جاده های شمالی کاسته خواهد شد.
استاندار با اشاره به جایگاه مناسب صدا وسیمای البرز در سطح ملی گفت: معاون عمرانی استاندار به عنوان مسئول رسیدگی به توسعه زیرساختها و ساخت وتجهیز زمین اختصاص یافته به صدا وسیمای البرز تعیین می شود تا بزودی شاهد ارائه خدمات مطلوب تر در تولید و پخش برنامه ها باشیم.
مدیر کل صدا وسیمای استان نیز در این جلسه با تشریح بخشی از فعالیتهای صدا و سیمای مرکز البرز گفت: مجموعه ای ۵۳ قسمتی با عنوان دغدغه های یک عکاس با هدف معرفی فرصت های گردشگری و طبیعی استان البرز در دست تولید است که تا کنون  ۲۵ قسمت آن آماده شده است و بزودی پخش خواهد شد.
رامک افزود: بزودی شاهد ۲۴ ساعته شدن برنامه های تلویزیونی صداوسیمای مرکز البرز خواهیم بود.
وی با اشاره به ساخت سریال آیت الله طالقانی در آینده نزدیک در این مرکز گفت همچنین این مرکز برای چهلمین سال انقلاب برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است .
رامک افزود هم اکنون 83 ایستگاه گیرنده رادیویی و تلویزیونی در استان داریم که 23 ایستگاه به صورت دیجیتالی است .
رامک با بیان اینکه ایجاد هویت استانی از سیاستهای صدا و سیما در تقویت وحدت استانی است گفت در این راستا در اخرین نظرسنجی انجام شده 84 درصد از مخاطبان به رسانه ملی اعتماد دارند .