سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای البرز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج - show-content

 

 

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای البرز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای البرز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج


مازندرانی افزود: برای تبلیغ و ترویج و انعکاس مراسم دهه مذکور برنامه ریزی شده و ویژه برنامه هایی نیز در حال تهیه و تولید است.

مدیر کل مرکز البرز همچنین با اشاره به حضور و مشارکت مردم استان در انتخابات جاری خاطر نشان کرد: با توجه به حضور رسانه استانی خوشبختانه میانگین مشارکت مردم البرز در انتخابات از میانگین کشوری نیز بالاتر بود که این خود اهمیت وجود و حضور رسانه را می رساند.

وی با تاکید بر لزوم اهمیت رسانه استانی، خواستار همراهی هرچه بیشتر مسئولان شد و از نماینده ولی فقیه خواست تا رسانه را در امر مهم اطلاع رسانی یاری نماید.

در ادامه حجت الاسلام حسینی همدانی با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه نیز خود یک رسانه است گفت: ما در هجمه شدید تبلیغات قرار داریم، چراکه دشمنان دین با ایجاد موجی،  خواهان از بین بردن معنویت علی الخصوص شیعه هستند و با ایجاد و راه اندازی شبکه هایی در این زمینه سعی دارند تا چهره دین را خدشه دار نمایند.

نماینده ولی فقیه استان تاکید کرد در این راستا صدا و سیما بایستی نیازسنجی و زمان سنجی را در نظر بگیرد و با زبان هنر مطالب خود را منعکس نماید .

ایشان افزود: علاوه بر این، صدا و سیما بایستی با هدف گذاری مطلوب، افکار عمومی را جهت مناسبی هدایت نماید.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه اهل بیت نیز برای بیان و رساندن افکار و اندیشه خود، رسانه های مختلفی داشتند، به دعای صحیفه سجادیه اشاره نمود و گفت: من در خطبه های نماز جمعه نیز از محتوای این دعا برای نمازگزاران استفاده خواهم کرد.

وی با اعلام اینکه دست اندر کاران صدا و سیما با افکار و عقاید مردم در ارتباط هستند، برای عوامل مجموعه آرزوی توفیق نمود.