رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با رئیس دانشگاه آزاد البرز واحد کرج

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با رئیس دانشگاه آزاد البرز واحد کرج دیدار و در خصوص همکاری عرصه های علمی و پژوهشی گفتگو کردند.

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با رئیس دانشگاه آزاد البرز واحد کرج

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با تأکید بر داشتن تعامل با حوزه‌های دانشگاهی استان گفت : صدا و سیما یک دانشگاه علمی است و ما نیز‌‌ همان رویکرد دانشگاهی را با توجه به برنامه ریزی و ساختار در سازمان مطبوع خود داریم و تلاش میکنیم هر چقدر بتوانیم  با دانشگاه همگام باشیم .
وی افزود: ما در استان البرز به عنوان یک رسانه نوکار می‌توانیم با جامعه دانشگاهی کارهای مشترک زیادی را انجام دهیم که در این راستا شناسایی چهره‌های صاحب نظر و متخصصین نیازمند یک همکاری و همراهی و مساعدت از طرف دانشگاه دارد .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز واحد  کرج نیز در این دیدار گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید خود اهداف بلندی در راستای تعالی نظام آموزش عالی کشور ترسیم کرده که با برنامه ریزی‌های مناسب به دنبال دستیابی به آن است.
دکتر برهانی فرگفت : صدا و سیما نقش سازنده و بسیار مهمی را در این بخش داشته و دانشگاه آزاد اسلامی نیز از این همکاری و تعامل به شدت استقبال خواهد کرد.
برهانی فر افزود : دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز  آمادگی دارد تا با اختصاص کار‌شناسان خبره در حوزه‌های مختلف از طریق رسانه ملی به تحلیل و بررسی و همچنین حل مشکلات و معضلات استان کمک شایانی کند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.