حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۷

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از کمیته امداد امام خمینی (ره ) البرز

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز با محمدی فرد  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) کرج دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در  این دیدار که با هدف  افزایش تعاملات بین این دو نهاد استانی  انجام شد علی رامک گفت نوع نگاه صدا و سیما در تعامل با کمیته امداد نگاهی تعاملی  است .
رامک  با بیان اینکه یکی از وظایف ذاتی صدا و سیما انعکاس رخدادهایی است که در جامعه اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: امیدواریم با انعکاس عملکرد سازمان‌های مختلف به ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره )  تکلیف خود را در آگاه سازی مردم انجام دهیم .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اعلام آمادگی برای استفاده تمام ظرفیت رسانه در راستای پوشش تصویری و خبری برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در طول سال گفت: طبق روال سالهای گذشته صدا و سیما اهتمام خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های کمیته امداد در قالب طرح های مختلف انجام خواهد داد.

ضرورت مستندسازی موفقیت های نخبگانی که درسایه حمایت کمیته امداد و خیران مسیرترقی را طی کرده اند. محرومانی در جامعه ما هستند که به واسطه حمایت های کمیته امداد و خیران فقر و محرومیت را پشت سر گذاشته اند ضرورت دارد با توجه به قرارگرفتن در زمره نخبگان و افراد موفق جامعه، زندگیشان مستند سازی شود.

مدیر کل صداوسیمای استان البرز در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان البرز برعلاقه مندی این رسانه به تلاش و ایفای نقش در جهت زدودن فقر از چهره استان و خدمت رسانی بهتر به اقشار ضعیف تاکید کرد .

وی دراین نشست با اشاره به شکاف طبقاتی در استان البرز، گفت : وجود مناطق مستضعف نشین و شهرک های همجوار زندانها در البرز که مولود فقر هستند، ضرورت توسعه همکاری ها با نهادهایی همچون کمیته امداد را برای صدا و سیما بیش از پیش نشان میدهد .

همچنین با تاکید براستفاده از توانمندی های بالقوه در البرز، افزود : موسسه غیردولتی با اهداف خیریه در استان وجود دارد و به نظر میرسد فعالیت این مراکز نیاز به ساماندهی دارد و تقویت اعتماد سازی مردم به کمیته امداد ضروری است .
در ادامه  این نشست همچنین در خصوص  تعامل بیشتر رسانه ملی برای انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد در بحث ارائه خدمات و توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش این نهاد در استان بحث و تبادل نظر شد .
محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره ) نیز  به توسعه مشارکت‌های مردمی اشاره کرد  و به  حرکت قابل تقدیر رسانه استانی در انعکاس این فعالیت‌ها پرداخت .

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه در انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده تصریح کرد: یکی از موضوعات تاثیرگذار در حضور چشمگیر مردم استان در برنامه‌های مختلف کمیته امداد و همچنین افزایش  مشارکت‌های مردمی در قالب طرح‌های اجرایی این نهاد طی سال گذشته مانند جشن نیکوکاری و جشن عاطفه ها و ... نتیجه همکاری تنگاتنگ با صدا و سیمای  استان بوده است .