سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده از عظمتهای یک ملت است - show-content

 

 

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده از عظمتهای یک ملت است

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده از عظمتهای یک ملت استحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز (پنجشنبه) به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران پیامی را صادر کردند.
 
متن این پیام که همزمان با مراسم غبار روبى، عطرافشانى و گلباران مزار شهیدان در سراسر کشور از سوی حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی نماینده ولى فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران قرائت شد؛ به این شرح است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
 
دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده ئی از عظمتها و جلوه های جلال و جمالی است که یک ملت میتواند در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد. ولی شهید و شهادت، آن نگین درخشان و خیره کننده ئی است که در این مجموعه شگفت آور، برجسته تر و گرانبهاتر از هر پدیده ی دیگر به چشم می آید. این برجستگی، محصول فداکاری مخلصانه انسانی است که خود و همه شئون حیات مادی را در برابر رضای الهی نادیده انگاشته و همه چیز را نثار این راه پر افتخار کرده است.
 
خانواده های شهیدان؛ پدران، مادران، همسران، فرزندان و دیگر دلبستگان شهید نیز هر یک سهمی از این افتخار و عزت معنوی را بدست آورده اند.
 
سلام خدا و فرشتگان و بندگان صالح بر این برجستگان جوامع بشری باد.
 
سیّدعلی خامنه ای