حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دستگاه های اجرایی البرز برای جذب اعتبار تلاش کنند

خبر:

مهر: سید حمیدطهائی در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سال جاری که ظهر  سه شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد:  فرهنگ سازی حوزه جوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه قشر جوان در جامعه بسیار تاثیر گذار و حائز اهمیت است، افزود: بایستی مسئله مهم اشتغال جوانان نیز باید مورد توجه همگان در بخش های مختلف قرار گیرد.

استاندار البرز با اشاره به  استان البرز جوانان فرهیخته فراوانی را در خود جای داده که باید از این پتانسیل نهایت بهره مندی صورت گیرد.

وی با اعلام اینکه ایجاد بستر اشتغال جوانان در بخش های مختلف ضروری است، تصریح کرد: سال گذشته در حوزه ورزش و جوانان اقدامات شایان توجهی توسط دستگاه های اجرایی مربوطه و سازمان های مردم نهاد صورت گرفت.

وی تکمیل پروژه های ورزشی استان را یکی از دستاوردهای مهم سفر ریاست جمهوری برشمرد و گفت: در حوزه ورزش و جوانان ۱۷ پروژه مد نظر قرار داده شده است.

طهائی با بیان اینکه خوشبختانه پیرو تمام اتفاقات رخ داده باغ سیب مهرشهر کرج، باغ سیب ماند که در این بخش عملکرد اداره کل میراث فرهنگی استان قابل تقدیر است، ادامه داد: انتقال زندان ها از دیگر دستاورد سفر ریاست جمهوری به استان البرز محسوب می شود.

استاندار البرز افزود: چنان چه دستگاه اجرایی در جذب اعتبار ضعیف عمل کند، این اعتبار به دستگاه دیگری منتقل می شود.

وی بیان کرد: دولت در حوزه جوانان اقدامات شایان توجهی را انجام داده است، ثبت سمن ها در کم ترین زمان ممکن از جمله این اقدامات به شمار می آید.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم در ارتباط با افزایش تعداد سازمان های مردم رغبت بیشتری در جامعه دیده شود، اظهار کرد:  تشکیل خانه جوان به عنوان مهد فعالیت جوانان نقطه قوتی برای استان به شمار می آید.

طهائی اعلام کرد: خوشبختانه بودجه اختصاصی به جوانان ۶ برابر افزایش پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه جوانان باید قدردان خدمت اجتماعی دولت باشند، بیان کرد: بالا بردن سرعت و توسعه اینترنت یکی از مهم ترین خدمات دولت به شمار می آید.

استاندار البرز تاکید کرد: امیدواریم در سال جاری با تکیه بر شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام های موثری را بر داریم.

وی با بیان اینکه انتخابات پیش روی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: برخورداری از انتخاباتی ملی برای کشور تحسین بر انگیز و قابل تقدیر است، آرای مردم میراث شهدای انقلاب اسلامی و شهدای ۸ سال دفاع مقدس است.

وی با تاکید بر اینکه باید افرادی در انتخابات پیش رو انتخاب شوند که در سطح تراز جامعه قرار داشته باشد، اعلام کرد: انتخابات رویداد مهمی در کشور محسوب می شود.