اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

درخشش مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها

درخشش معاونت برنامه ریزی و مالی و مستند ساز  مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها

مهدی سرابندی معاون برنامه ریزی و مالی و محسن اولیایی مستند ساز مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها که با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان سازمان برگزار شد ، مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم از مهدی سرابندی معاون برنامه ریزی و مالی مرکز البرز به دلیل کسب رتبه دوم وب سایت مرکز در حوزه انتخابات تجلیل و قدردانی شد .

همچنین از محسن اولیایی نیز به دلیل ساخت مستند هبوط و مقام آوری این مستنند در جشنواره های ملی و بین المللی تجلیل شد .

مستند هبوط با موضوع منابع طبیعی و محیط زیست سال گذشته به عنوان بهترین فیلم طبیعت جشنواره سوچی سوریه ، بهترین مستند کوتاه  جشنواره پنج قاره ونزوئلا ، بهترین تصویربرداری مستند جشنواره پنج قاره ونزوئلا و نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها و  چندین جشنواره داخلی موفق به کسب رتبه شده است .

همچنین در این جشنواره دکتر دارابی معاون امور استانهای رسانه ملی  با اشاره به شروع نهضت مستندسازی در مراکز استانها از مرکز البرز به دلیل شروع به کار مستند فاخر اربعین که از چند ماه قبل پیش تولید آن آغاز شده است قدردانی شد .

مستند اربعین به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی  قبل از ایام محرم به سه زبان تولید آن به اتمام خواهد رسید و برای پخش در شبکه استانی و ملی آماده خواهد شد .