حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

درخشش مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها

درخشش معاونت برنامه ریزی و مالی و مستند ساز  مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها

مهدی سرابندی معاون برنامه ریزی و مالی و محسن اولیایی مستند ساز مرکز البرز در آیین تجلیل از برترینهای مراکز استانها که با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان سازمان برگزار شد ، مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم از مهدی سرابندی معاون برنامه ریزی و مالی مرکز البرز به دلیل کسب رتبه دوم وب سایت مرکز در حوزه انتخابات تجلیل و قدردانی شد .

همچنین از محسن اولیایی نیز به دلیل ساخت مستند هبوط و مقام آوری این مستنند در جشنواره های ملی و بین المللی تجلیل شد .

مستند هبوط با موضوع منابع طبیعی و محیط زیست سال گذشته به عنوان بهترین فیلم طبیعت جشنواره سوچی سوریه ، بهترین مستند کوتاه  جشنواره پنج قاره ونزوئلا ، بهترین تصویربرداری مستند جشنواره پنج قاره ونزوئلا و نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها و  چندین جشنواره داخلی موفق به کسب رتبه شده است .

همچنین در این جشنواره دکتر دارابی معاون امور استانهای رسانه ملی  با اشاره به شروع نهضت مستندسازی در مراکز استانها از مرکز البرز به دلیل شروع به کار مستند فاخر اربعین که از چند ماه قبل پیش تولید آن آغاز شده است قدردانی شد .

مستند اربعین به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی  قبل از ایام محرم به سه زبان تولید آن به اتمام خواهد رسید و برای پخش در شبکه استانی و ملی آماده خواهد شد .