اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

درخشش رادیو البرز در جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی

نمایش رادیویی با عنوان" کیک شکلاتی" تولید رادیو البرز به عنوان اثربرگزیده  جشنواره بین المللی  حقوق بشر امریکایی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز این نمایش رادیویی که به تهیه کنندگی الهه بیات به مدت 13 دقیقه در رادیو البرز تولید شده است مقام نخست این جشنواره در بخش نمایش را از آن خود کرد .

نمایش کیک شکلاتی با بازی فرانک فروتن(نقش زن خدمتکار) و هلما فلاحی( کودک خردسال سفیدپوست)  تلاش میکند تا در قالب نمایش به موضوع تبعیض نژادی بین سفیدپوستان و سیاه پوستان امریکای بپردازد .

اختتامیه جشنواره بین المللی حقوق بشر امریکایی با بررسی  800 اثر داخلی و 200 اثر خارجی با موضوع حقوق بشر آمریکایی در پنج گرایش در 14 تیرماه سالجاری  به کار خود پایان داد .