حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

حضور مردم در انتخابات تعیین‌کننده است

خبر:

مهر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد موحد صبح جمعه بیست و نهم اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران در مسجد رجایی شهر کرج با اشاره به حضور تعیین‌کننده مردم در انتخابات، اظهار کرد: ملت ایران اسلامی در همه عرصه ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

وی با اشاره به بیانات رهبری در خصوص اینکه حضور آگاهانه و پرشور مردم سایه جنگ را از سر کشور دور کرده‌ است، گفت: یکی از کارشناسان سیاسی، امنیتی و دفاعی آمریکا که در فتنه ۸۸ سابقه دارد سال‌ها پیش اعلام کرد نابودی ایران از طریق حمله نظامی امکان‌پذیر نیست.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان البرز با تأکید بر اینکه حضور مردم انقلاب اسلامی را بیمه کرده است، گفت: حضور جوانان پای صندوق‌های رأی چشمگیر است.

حجت‌الاسلام موحد با اشاره به فرصتی که نظام در اختیار رأی اولی‌ها قرار داده است، گفت: رأی اولی‌های البرزی با شور و اشتیاق ویژه‌ای پای صندوق‌های رأی حاضرشده‌اند.

وی در بخش دیگری با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه امام حسین (ع)، گفت: رهبری فرمودند مردم کشورهای منطقه آرزوی برگزاری چنین انتخاباتی رادارند زیرا حکومت‌هایشان موروثی و سلطنتی است درحالی‌که ملت ایران اسلامی آزادانه در انتخابات شرکت کرده و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان البرز بابیان اینکه مردم با اعتقاد راسخ در انتخابات شرکت می‌کنند، به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اهمیت بالایی دارد.